Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щур — до чого сниться?

Сонник Лонго

Біла щур уособлює уві сні зрадницьку дружбу. Чорні щури сняться до великої небезпеки, хвороби, різних нещасть. Якщо чорний щур хоче вкусити, але вам вдається цього уникнути — будьте дуже пильними наяву, у вас є хороша можливість уникнути великої небезпеки. Сниться багато щурів під ногами — втратите здатність орієнтуватися в поточних справах, можете наробити помилок. Велика біла щур з щурятами сниться людині, який абсолютно нерозбірливий в дружніх зв’язках, не раз від цього страждав, але в черговий раз збирається наступити наяву на знайомі граблі.

Маленька щур без хвоста — уособлення неявній, але невідворотно навислої над сновидцем загрози. Де ви побачили її? Якщо така щур забралася в сумку уві сні — під загрозою ваша фінансова стабільність, засоби підуть в чужі руки, і станеться це поступово і спочатку зовсім непомітно. Мертва щур уві сні — благополучний знак, що щось погане буде переможене або просто зникне з життя. Якщо щура вбиває собака — сон дає вказівку на допомогу друга. Наснилася дохлий щур на ліжку — отримаєте перемогу над суперником або суперницею.

Вбивати щурів самому — зумієте протистояти збитку. Вбити білого пацюка — зрозуміти, хто з ваших друзів паскудить вам за спиною і позбутися від такого друга. Для хворої людини бити щура уві сні — до одужання. Щури, які кусають, завжди сняться до хвороби. Ловити щурів уві сні — йти назустріч небезпеці, лізти на рожен. Вдалося зловити — впораєтеся, ризик буде виправданий, але якщо ви її упустили — стережіться і будьте напоготові. Бачити уві сні, як тікають щури — кінець смуги невезіння.

Сонник Нострадамуса

Щур уособлює собою розбірливість, вередливість, плодючість, удачу, загибель. Велика кількість щурів, які з’їдають урожай, сниться до екологічної катастрофи з подальшим голодом, яка може вибухнути, якщо люди нічого не зроблять для того, щоб зберігати землі і в розумних рамках винищувати живих істот, які шкодять сільськогосподарським культурам.

Наснилася надзвичайно красива біла щур, яка їхала в екіпажі, — сон говорить про те, що переговори з північною державою виявляться не такими легкими, як може здатися на перший погляд. Сон — це попередження: зовнішність оманлива, схильність до розкоші не їсти ознака м’якості характеру і готовності йти на компроміси.

Щурячі парочки, подібно людям, походжав по вулиці, — це прикмета того, що 2020 рік стараннями захисників природного середовища буде оголошений роком недоторканності всіх живих істот. Приснився корабель, керований щурами, передрікає, що починаючи з повені в 2066 році наступить дуже складний період, який зміниться ерою загального благоденства.

Наснилися люди, які готують з щурів блюдо, — завдяки дослідам над цими тваринами людина може створити дуже корисні ліки. Якщо приснилися люди, у яких були щурячі хвости, це недобре прообраз, за ​​яким послідує захворювання. Вам варто було б подбати про здоров’я і безпеки. Наснилася підготовка щурів до нападу — чекайте агресії з боку Великобританії.

Езотеричний Сонник

Бачити щура уві сні — майже завжди несприятливо. Виняток становлять декоративні домашні щури, які пророкують багатство і успіх. Однак, як живе в будинку щур втрачає високий імунітет і життєздатність, так і блага, які вона обіцяє уві сні, дуже вразливі. Багато сірих щурів в будинку сняться до поступового погіршення життєвого положення сновидіння. Біла щур з червоними очима вказує на появу в вашому оточенні дуже розбірливого, вибагливого людини, який перетворить ваше життя на кошмар, якщо ви не знайдете сили протистояти цьому.

Щур з щурятами уособлює плодючість, яка буде носить негативний характер. Приснилася вагітна щур — щось сильно обтяжить ваше існування. Велика мертва пацюк сниться до позбавлення від серйозного лиха. Самому вбити щура — дізнаєтеся, що серед ваших колег є донощик. Тиснути щурів у великій кількості уві сні і бачити, що вони все прибувають — поганий знак, на вас будуть сипатися нещастя і хвороби.

Щур вкусила — будете вболівати. Наснилося, що щур покусав дитину — йому загрожує або нещасний випадок, або сильний стрес, який згодом може погано відбитися на його психічному здоров’ї. Якщо заміжній жінці сниться, що на її ліжку сидить велика біла щур, значить у неї з’явилася сильна суперниця.

Сонник Лоффа

Саме часто зустрічається відчуття, яке сучасні люди відчувають до таких тварин, як щури, — це зневага. Де б вони не з’являлися, попереду них йде репутація харчуються покидьками істот, які розносять заразу. У той же час у деяких людей живуть щурі в якості домашніх тварин, і в таких випадках до них ставляться по-іншому.

Сновидіння, в яких фігурують щури, в основному служать відображенням живе в душі людей страх втратити всіх близьких і перетворитися в таких же самотніх, знедолених усіма пожирачів покидьків. З іншої точки зору, сновидіння відвідує відчуття, що дає збої громадська безпека. Щурам властиво знищувати все навколо себе поступово — на відміну від крадіжки, яка відбувається з блискавичною швидкістю. Як ви насправді ставитеся до цих тварин — як до улюблених домашніх вихованців або ж небезпечним хижакам? Згадайте, під час сну щури були джерелом незручності або погрожували майну і здоров’ю.

Сімейний Сонник

Щури уві сні — це небезпечні вороги. Вони також можуть означати наших близьких, які доставляють нам постійні клопоти і прикрощі. Вбити щура уві сні — символ перемоги над ворогом або неприємностями. Такий сон також означає, що ви нетерпимо ставитеся до людських слабостей і не станете миритися з підлістю, боягузтвом, лицемірством. Гладити щура уві сні — передвісник неприємностей від людини, яку ви вважали своїм другом і якому ви довірилися. Біла щур уві сні — ваш прихований ворог. Здирати з неї шкуру уві сні означає, що ви зумієте обхитрити підступного ворога і поживитися за його рахунок. Головне, щоб уві сні шкурка не порвалася, бо це найцінніше, що є у щура. Дивіться тлумачення: Тварина, Звір.

Сонник Менегетті

Щур — виняткове тварина, яке прагне бути в безпосередній близькості від людини, їжі, схильне бути в місцях надзвичайного багатства і має тенденцію приносити шкоду оточенню, яке воно окуповує. Це образ вампіричні захоплення, він має негативний звучання і є символом деструктивності. Страх втратити удачу, символічне значення провини, побоювання з приводу здоров’я, побоювання з приводу знецінення якогось близької людини. Вираз підкресленою жіночої негативності, пов’язаної з прагненням захоплення, підпорядкування собі, приховуваного під маскою привабливості, прагнення володіти. Цей образ може бути пов’язаний з негативним материнським впливом.

Сучасний Сонник

Убегающие щури сняться до необхідності ненадовго, хоча б на пару тижнів, змінити місце проживання. Сон, в якому сплячий побачив гризучий щура, повідомляє, що йому не варто поводитися легковажно, він повинен завчасно робити заготовки на зиму.

Якщо щур снилася на суботу, то укладена вами незабаром угода зміцнить вашу фінансову стабільність. Такий же сон на неділю говорить про майбутні приємних клопотах по дому. Накидається на вас і кусає за п’яту щур сниться до відкриття перед вами безмежних перспектив. В поставлених цілях ви досягнете приголомшливого успіху, що дозволить вам зайняти високе положення в суспільстві, перейти в розряд фінансово забезпечених людей.

Сонник Ванги

Якщо Ви побачили щура уві сні, Вам ні в якому разі не вдасться уникнути сварок. Дуже скоро в реальному житті навколо Вас з’явиться багато недоброзичливців і ворогів. Якщо щур снилася закоханому людині, то це говорить про те, що дуже скоро на горизонті з’явиться підступний суперник, який спробує випередити. Також побачена уві сні щур може означати і те, що у Вашому оточенні хтось із друзів не щирий і бажає Вам зла.

Англійська Сонник

Приснилися щури означають, що вам належить турбуватися і тривожитися, а джерелом негативних емоцій стануть вороги, які з’являться у вас у великій кількості. Люблячому людині сон віщує суперника, який володіє величезним впливом на обраницю і навмисного зробити все, щоб зайняти його місце в серці дівчини. Ще одне значення — фальшивий друг хоче порушити ваше щастя і душевний спокій.

Сонник Міллера

Побачити пацюка — сон, що передвіщає, що ваші власні сусіди вас обдурять і завдадуть тілесні ушкодження; можете посваритися з діловими партнерами. Схопити щура — ви поставитеся з презирством до людської ницості і в гідній сутичці переможете ворогів. Вбити щура — будете переможцем у будь-якій справі і в будь-якій ситуації.

Сонник Цветкова

Готуйтеся до горя, небезпеки, сльозам. Якщо Вам вдалося знищити гризуна уві сні, то в цьому випадку Ваш чекає удача, розмір якої прямо пропорційний убитої щура уві сні. Якщо ж Вам приснилася біла щур, тоді Вам потрібно бути на чеку, оскільки Вас чекає прихована небезпека.

Сонник Фрейда

Хоч щур і є маленьким істотою, вона символізує вашу сексуальну агресивність. Ви прагнете випробувати нетрадиційні любовні пригоди. Для молодих людей, у яких ще не було першого досвіду, щур символізує їх страхи перед вступом в статеве життя.

Китайський Сонник

Біла щур показує дорогу до скарбу — співпраця та підтримка від кого-то. Пробігає велика щур — віщує радісна подія. Щур кусає людину за одяг — досягнеш, до чого прагнув.

Ісламський Сонник

Щур уві сні символізує, кишенькового злодія, якого слід остерігатися. Писк щури віщує про збиток, який буде завдано якимось пронирливим, зіпсованим людиною.

Французький Сонник

Сон про щура закликає до більшої обережності: шкідливі вороги не дрімають. Їсти уві сні щуряче м’ясо — такий сон означає, що ви отримаєте перемогу над небезпекою і злом.

Сонник Мандрівника

Хвороба, небезпечна людина. Біла — удача, збагачення через спокуса з подальшим духовним розбещенням, «допомога» темних сил; власна жадібність.

Еротичний Сонник

Сон про щурів обіцяє обман з боку коханого або шанувальника, в відданості якого ви до сих пір не сумнівалися.

Сонник Хассе

Знак ворогів, від яких непросто позбутися.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: