Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шаман, до чого сниться шаман уві сні

Про щось таємне, що живе у вас в душі, каже побачений уві сні шаман. Причому, зверніть увагу, якщо даний образ бачиться вами досить часто, то таке бачення може позначати вашу незадоволеність чимось. Щоб дізнатися якомога детальніше,, до чого сниться «верховний маг племені», проаналізуйте свою мрію якомога детальніше, виявивши всі її найдрібніші деталі, радять сонники.

Врачеватель і верховний жрець — знак внутрішньої скутості

Нечасто в наш час можна зустріти древнього шамана, а вже виконуючого якийсь обряд і поготів. Однак сновидіння не мають кордонів ні часових, ні територіальних. Нам може наснитися навіть те, свідком чого ми ніколи не були, а знаємо тільки з чуток.

До чого сниться старий шаман індіанського племені, що закликали до духів предків? Згідно сонником пастора Лоффа, мрія означає ваші страхи перед чимось новим, чого ви ще не пробували, але повинні це зробити. Не варто боятися, нічого поганого не станеться.

Сучасний шаман як символ сумнівів

До чого сниться сюжет, в якому в ролі шамана виступає біла людина, а не індіанець? Як пояснює Сучасний сонник, це означає, що ви не можете зрозуміти, чого хочете. Вас бентежить, що ви здатні прийняти невірне рішення, тим самим втративши шанс, поліпшити своє становище.

А якщо ви бачили уві сні, як в танці шамана кружляє молодий індіанець, показуючи театралізованим дійством обряд посвячення в шамани, то вам слід поставитися до важкого вибору з часткою іронії, пригадавши, що «все, що не робиться, то на краще».

Бути шаманом самому — ознака змін

Якщо дівчині приснилося, що вона шаман племені, що говорить з душами померлих предків, то це означає, що в її долі відбудуться містичні події, які докорінно змінять її долю, стверджує сонник Мандрівника.

Є один момент: дівчина бачить себе уві сні молодою і красивою шаманкою — зміни будуть на краще; а ось страшна шаман — сигнал про погіршення ситуації.

Чоловікові той же сонник пророкує кар’єрний зліт, якщо уві сні він бачив себе древнім і могутнім шаманом, якого боялися і перед яким схилялися.

Що він вам «нашаманіл» уві сні

Вам приснився шаман, який вас вилікував або допоміг визначитися з вибором? Це відмінне ознаку, пророчащая виконання надій і сподівань. А ось якщо уві сні він чаклує над вами на прохання додати вам чогось бракує, то пригадайте, що саме ви просили, і сонники підкажуть вам, до чого це сниться. Отже:

 • Здоров’я — вас хтось сильно засмутить;
 • Любов — ви відчуєте брак уваги від коханої людини;
 • Багатство — до істотного додатку фінансів;
 • Народження дитини — зверніть увагу на своїх домочадців.
 • Сонник Міллера

  Тлумачення сну, яке пропонує американський психолог Густав Міллера, дещо відрізняється від всіх інших. Цей провісник вважає, що приснився шаман символізує наявність в житті у сновидіння або швидке набуття духовного наставника.

  Якщо ж таке пояснення не вписується в вашу реальність, то цілком ймовірно, що бачення закликає вас переглянути своє ставлення до того, що для вас має негативне забарвлення. Подумайте гарненько, чи так все погано насправді?

  Сонник шаман, до чого сниться шаман уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: