Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шаль, до чого сниться шаль уві сні

Шаль — це не просто в’язане виріб. Вона, немов невагоме хмара, вкриває не тільки тіло, а й душу. Так вважає більшість сонників, пояснюючи,, до чого сниться цей великий теплу хустку. Тим, хто побачив уві сні Шальке, необхідно задуматися про свій внутрішній світ, зрозуміти, чи все з ним в порядку. А ще варто звернути увагу на своє оточення, можливо, в ньому є люди не гідні дружби і уваги.

Короткі Пояснення

Сниться щось — добре. Чи ви не пам’ятаєте, що саме — погано. Хочете знати, чого чекати від життя незважаючи ні на що? Відмінно! Сон — найкраща підказка, подарована нам нашою підсвідомістю для того, щоб бути готовим до сюрпризів долі. Згадайте хоча б суть сну — інше за вас зробить сонник. Отже, якщо приснилася шаль:

 • Ховатися нею — до заступництву вищих сил.
 • Вив’язувати візерунки — на радість.
 • Дарувати комусь — допоможете цій людині.
 • Знайти — наяву знайдете захист в особі впливової людини.
 • Купити — до змін у долі.
 • Втратити — до розлуки з коханою людиною.
 • Порвати її — до сварки з друзями.
 • Версія сонника Міллера

  Густавус Міллер вважав, що якщо приснилася шаль, то це означає, що сновидцу незабаром хтось висловить повагу або буде про нього схвально відгукуватися. А ось втратити Шальке — це до занепокоєння і тузі, обіцяє сонник відомого психолога. Жінка, яка втратила уві сні шаль, може захопитися симпатичним чоловіком, який буде її не гідний.

  Пухнастий плед, як символ заступництва

  «В’язана накидка, яка вам приснилася — це почуття, що зберігаються у власній душі». Таке тлумачення дає нам більшість відомих і популярних сонників. Так, наприклад, бачити себе з пухової шаллю на плечах — знак того, що ви маєте потребу в захисті. А якщо сниться дитина, закутаний пуховою палантином, то це означає, що ваші батьківські почуття не розтрачені, вам хочеться про когось піклуватися.

  Червона шаль на плечах або на голові дівчини — символ заступництва чоловіка, який старший за неї на багато років. А ось рожева пухова накидка на плечах означає турботу молодого закоханого хлопця.

  Зв’язати або купити мереживну «чудо» — знак спокою й умиротворення

  Хочете знати, до чого сниться, що ви купуєте вовняну хустку? Немає нічого простіше! Загляньте в Слов’янський сонник, і ви зрозумієте, що дане сновидіння символізує радість і спокій, які прийдуть на зміну смутку. А заспокоїть вас не що інше, як знайомство з цікавою людиною. А ось купувати її на подарунок — значить, що ви станете для кого-то надією і опорою.

  В’язати уві сні вовняну хустку для себе — символ душевного спокою. А якщо в’язати шаль ви вирішили для кого-то з близьких людей, то це означає, що ви абсолютно впевнені в цьому людині і повністю йому довіряєте.

  «Шалені» неприємності, або Вас підстерігають невдачі…

  Приснився сон, в якому ви бачите, що біла шаль перетворилася в чорну, має погана ознака. Він пророкує насувається лихо, попереджає сонник пастора Лоффа.

  Таке ж неприємне тлумачення сну вас чекає, якщо ви бачите свою білу шаль вимазаний брудом. Таке сновидіння обіцяє плітки. Чорна стара шалька, поїли міллю, — обіцяє хвороба. А ось якщо мереживна біла шаль порвалася — вас чекає сварка з одним.

  Сонник шаль, до чого сниться шаль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: