Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сигара, до чого сниться сигара уві сні

Сигара уві сні має кілька значень. Цей символ віщує прибуток, пожвавлення ділової активності, благополуччя. Однак сонник називає також інші значення: помилкову життєву позицію, зрада. Скористайтеся нашим снотолкователем, щоб з’ясувати,, до чого сниться бачення.

Можливий успіх в справах, прибуток

Приснився сюжет про куріння сигар або сигарет має кілька значень. Він може обіцяти непоганий прибуток, але і попереджати про проблеми зі здоров’ям — стверджує сонник.

До чого сниться бачити її в руках іншої людини? Сонник обнадіює: вас чекає пожвавлення в справах і життя. Якщо це був ваш родич або хтось із знайомих — покращиться його положення.

Зробите помилку, мрії не збудуться

Сигара уві сні часто відображає великі помилки, помилки сплячого, символізує його невірну життєву позицію.

Побачити портсигар означає: бажання сновидіння коли збудуться. Він часто витає в хмарах, відриваючись від реальності. Треба все ж повертатися на землю, щоб вчасно і адекватно реагувати на ситуацію.

Приваблива пропозиція, добробут

Наснилося самому діставати сигарету з портсигара? Сонник повідомляє: вам надійде приваблива пропозиція від впливової людини. Якщо правильно поставитеся до нього — відкриються блискучі перспективи.

Іноді бачення уві сні віщує спокій, благополуччя, задоволення — якщо приснився тонкий аромат і смак сигари.

Самопочуття може погіршитися

До чого сниться кубинська сигара? Хтось із оточення сновидіння зрадить його. Це особа, демонструючи уявні дружні почуття, завоює довіру сплячого і скористається ним в своєкорисливих цілях. Треба постаратися визначити, хто це, поки він не встиг завдати шкоди.

Сонник трактує недокурену сигару, побачену чоловіком уві сні, як символ проблем зі здоров’ям або потенцією. Її недопалок відображає комплекси сновидіння щодо власної сексуальної привабливості або розмірів своєї чоловічої гідності. Але не варто занадто зациклюватися: для багатьох жінок головне — вміння зробити приємність, а не розмір.

Що довелося робити?

Пригадайте, які дії довелося виконувати уві сні:

 • Брати її — можливий обман;
 • Купувати — стабільність в матеріальному плані;
 • Продавати — належить провал планів;
 • Хтось подарував її — від кого-то отримаєте гроші;
 • Розкурювати — нетерпляче прагнете до сексуальних контактів;
 • Викурювати — погіршення самопочуття;
 • Обпалити губи — зрада;
 • Гасити — погані новини спровокують нервовий зрив.
 • Сонник Міллера: треба подолати пристрасть до куріння

  До чого сниться курити сигару? Сновидіння про куріння часто бачать ті, хто вирішив кинути цю згубну звичку. Сюжет означає: це пристрасть глибоко сидить в підсвідомості сплячого.

  Нові відчуття, фінансовий успіх

  Наснилося курити сигару з ароматом кави, насолоджуючись нею? Тлумачення сну наступне: наяву відчуєте нові приємні відчуття.

  Жінці бачити, як вона курить уві сні сигару, віщує виконання незвичної для неї роботи.

  Чоловікові куріння сигари обіцяє, за сонником, досягнення фінансового успіху, отримання гарного прибутку. Бізнес-проекти виявляться вельми успішними, принесуть відмінний дохід, і це дозволить досягти стабільності.

  Сонник сигара, до чого сниться сигара уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: