Сонник секс з подругою, до чого сниться секс з подругою уві сні

Не варто розглядати приснився сексуальний контакт суто лише з точки зору статевих пристрастей або незадоволеності сновидіння. Найчастіше, такі мрії пророкують духовну єдність з людиною, з яким довелося вступити уві сні в інтимні стосунки. Так, пояснюючи,, до чого сниться секс з подругою, сонники рекомендують приділяти увагу не стільки самого процесу, скільки власних відчуттів.

Передбачення Міллера

Згідно з тим, як трактує бачення, в якому ви мали секс з подругою, сонник Міллера, незабаром у вас відбудеться подія, яка змусить вас поглянути на приятельку по іншому. Цілком ймовірно, що вона виручить вас в скрутну хвилину, і ви перейметеся до неї досі невідомим почуттям вдячності.

Де все сталося

Примарився секс з подругою? Згадайте, де саме все сталося, тоді зрозумієте,, до чого сниться подібне, радять сонники. Отже:

 • Бачити у себе або у неї вдома — до приємних несподіванок і сюрпризів;
 • На очах у всіх — до неприємних наслідків скандальної ситуації навколо вас;
 • В безлюдному містечку — ви не до кінця розкриваєте душу перед друзями і близькими;
 • В невідповідному для цього місці — не варто покладатися на удачу, вершите долю самостійно.
 • Секс по дружбі, як символ єднання душ

  Чоловікові, якому приснився секс з подругою дитинства, щоб зрозуміти, до чого це сниться, слід пригадати свої відчуття, підказує сонник міс Хассе.

  Якщо уві сні ви отримали задоволення від процесу, то це означає, що ви сумуєте за подружці, вам не вистачає спілкування з нею. А якщо вам було огидно або байдуже все те, що відбувалося у вас уві сні, то варто зателефонувати цій приятельці, тому що, скоріше за все, вона на вас в образі.

  А ось, тлумачення сну, в якому сексом з подругою займалася дівчина, що не порадує, тому як означає воно захоплення одним і тим же чоловіком, віщує Східний сонник.

  Товарка дружини, один з подружжя…, або Невдоволення і його наслідки

  Якщо уві сні вам довелося займатися сексом з подругою дружини або коханої дівчини, то це говорить про те, що ви не цілком задоволені тим, як складаються ваші відносини з обраницею останнім часом. Те ж саме стосується і мрії, в якій жінка займається коханням з другом чоловіка або коханого.

  А якщо чоловік бачив уві сні, як відбивався від залицянь приятельки власної дружини або коханої дівчини, то цей знак того, що в реальності він не проти переспати з цією особою.

  Жінці приснилося, що вона вступила в інтимний зв’язок з хлопцем або з чоловіком подружки? Це ознака того, що вона зла на цю даму в реальності і подібними мріями позбавляється від своєї злості. Особливо, якщо з хлопцем або з чоловіком подружки їй було добре уві сні.

  Приснилася колишня — чекай неприємностей

  Бажаєте зрозуміти,, до чого сниться інтим з колишньою коханою? Сонник пастора Лоффа пропонує пояснення: не слід затівати нових справ, не закінчивши старі.

  А якщо дівчина бачить уві сні, як її колишня подруженько, в реальності отбівшая коханої людини, пристає до неї з пропозиціями інтимного характеру, то їй слід проявити терпіння і наполегливість, щоб домогтися бажаного — прояв слабкості зіграє проти неї, мовить сонник Лонго.

  Сонник секс з подругою, до чого сниться секс з подругою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: