Сонник секс з дівчиною, до чого сниться секс з дівчиною уві сні

На думку сонників, секс з дівчиною уві сні, говорить про підсвідомої потреби сплячої людини в ласці і розумінні. Опис того,, до чого сниться інтимна близькість, залежить від сюжету сновидіння, емоційних характеристик і способу самого персонажа.

Що передбачає Міллер?

Психолог вважає, що приснився інтимний контакт зі своєю коханою жінкою, від якого ви отримуєте колосальне задоволення, означає, що в особистій сфері у вас гармонія і повне взаєморозуміння. Кохана зберігає вам вірність і підтримує у всіх починаннях.

Якщо заняття любов’ю уві сні, не приносить взагалі ніяких відчуттів, Міллер переконаний, що любовні відносини сновидіння на межі розриву. Часто бачити сновидіння сексуального змісту, означає, що наяву ви незадоволені своїм партнером.

Слідство фантазій

Психоаналітичний сонник впевнений, що, то, до чого сниться секс з дівчиною, є наслідком яскравих, незадоволених фантазій сплячої людини, який в реальності затиснутий громадськими нормами і правильним вихованням.

Згідно з тлумаченням італійського психоаналітика А. Роберті, займатися уві сні любов’ю з незнайомою панянкою, зумовлює скритність сновидіння, умисне придушення природних бажань. Жінці приснився секс з дівчиною, обіцяє щось позитивне і значне.

Позбавтеся від сумнівів

Загальний сонник пояснює,, до чого сниться сексуальний контакт з незнайомою жінкою, невпевненістю сновідещего, його сумнівах в діях, рішеннях, вчинках. Займатися сексом зі своєю улюбленою, пророкує про прагнення до якихось експериментів в інтимному плані.

Явні бажання

Бачити, що вступили в статевий контакт зі знайомою, яка подобається, позначає, що в реальності ви відчуваєте емоційний або плотський потяг до приснився персонажу. Жіночий сонник, тлумачачи подібне нічне бачення, повідомляє про взаємність цих бажань.

Поєднання відразу з двома незнайомими красунями, видає приховану і владну натуру сплячої людини. Незважаючи на гадану полигамность, ви схильні довіряти і обожнювати тільки одну партнерку. Контакт з двома знайомими дівчатами, згідно сонником Фрейда, говорить про симпатії сплячої людини до цих персон.

Радійте — вас супроводжує успіх.

Поєднання з красивою жінкою уві сні, пророкує Сучасним поєднаним сонником успіх в справах, неймовірне везіння. Займатися любов’ю з чужою дружиною уві сні, пророкує виконання бажань, поєднане з великим і неусвідомленим ризиком.

Наснилося, що дві дами пропонують зайнятися коханням — готуйтеся до стрімкого просування по службовій драбині.

Остерігайтеся обману!

До чого сниться анальний секс з дівчиною? Сновидіння обіцяє обман або нещирість близьких людей, партнерів по бізнесу. Щоб уникнути скандалів, намагайтеся, по можливості тихо перевіряти довірених людей.

Хлопцеві, оральний секс з дівчиною уві сні, віщує сонником про зайве довіру до оточуючих. Можливо, вам не варто вивертатися перед людьми навиворіт?

Тим, кому трапилося під час статевого акту з коханою, на місці її бачити іншу особу уві сні, слід розібратися в своїх почуттях. Сновидіння, в якому ви зайнялися сексом з подругою обраниці, говорить про виший нещирості і підлості по відношенню до другої половинки.

Ви — цілісна особистість!

Панночці, якій приснився секс з дівчиною, сонник Стерво прагне висловити повагу, оскільки сновідящій володіє самоповагою і схильна домагатися більших висот. Ви не відкидаєте себе і не боїтеся приймати себе такою, якою є насправді.

Заміжньої дами, зайнятися сексом з дівчиною іншої раси, згідно сонником Езопа, говорить про самодостатності сновидящей, її вмінні пристосовуватися до оточення.

Двері в минуле відкрита

Нескладно здогадатися,, до чого сниться злягання з колишньою коханою. Якщо уві сні колишня сама запропонувала інтим — чекайте звісточки від неї. Бачити колишню обраницю голою уві сні і не стримати свої пристрасні сексуальні пориви, зумовлює ваше прагнення щось довести екс-коханої.

Деталі

Сучасний сонник тлумачення сну про секс з дівчиною, пов’язує із зовнішніми особливостями оной:

 • Близькість з блондинкою — віщає про надмірну довірливість, невмінні розбиратися в людях;
 • Рудої — пророкує аморальну поведінку другої половинки;
 • Сивий — пророкує щирість і відданість улюбленій;
 • Брюнеткою — ви рухаєтеся в правильному напрямку, не звертайте з курсу.
 • Сонник секс з дівчиною, до чого сниться секс з дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: