Сонник секс з жінкою, до чого сниться секс з жінкою уві сні

Навряд чи щось певне обіцяє приснився секс з жінкою підлітку, котрий перебуває в пубертатному періоді. А ось, якщо ви вже повноцінно дозрілий в сексуальному плані людина і при цьому не відчуваєте дефіциту ласк, то такі сюжети можуть означати що завгодно. Сонники роз’яснять докладно,, до чого сниться статевий акт, головне — врахуйте всі побачені уві сні нюанси.

Що пророкує Густав Міллер

За запевненням сонника Міллера, який наснився секс з жінкою означає радість і колосальний успіх в житті. Але це за умови, що ви отримували задоволення уві сні від процесу.

Якщо ж уві сні ви не зазнали задоволення від сексу жінкою, то це, на жаль, означає швидке розставання з коханим через те, що почуття одного з вас охололи.

З якою жінкою був контакт

Бажаєте знати, як можна точніше,, до чого сниться секс з жінкою, то постарайтеся пригадати, ким була сексуальна партнерка. Наприклад, це була:

 • Незнайомка — ви все робите правильно, тому до вас прийде успіх;
 • Кохана — до романтичного вечора;
 • Літня родичка — підхопите якусь інфекційне захворювання;
 • Літня начальниця — до складнощів при виконанні роботи.
 • Незнайома партнерка, як символ удачі і помилок

  Ось, як пояснює сонник пастора Лоффа,, до чого сниться інтимний зв’язок з незнайомою блондинкою: ви на порозі чогось світлого і радісного. А якщо наснилося, що ви займаєтеся інтимом з брюнеткою, то не варто приймати поспішних рішень, спочатку прорахуйте все варіанти розвитку подій.

  Займатися уві сні любов’ю з незнайомою красунею — символ успіху у всіх починаннях. А ось, на думку того ж оракула, займатися сексом з жінкою, чия зовнішність далека від ідеалу говорить про те, що ви можете в чомусь помилитися, тому будьте обережні.

  Чужа дружина — ознака складних відносин

  Якщо вам часто бачиться уві сні секс з чужою заміжньою дівчиною, то це говорить про те, що ви не задоволені своєю партнеркою, пояснює сонник Фрейда. Статевий акт не зі своєї, а з іншою жінкою, може передвіщати бажання сновидіння випробувати те, що раніше він вважав неприйнятним.

  Сонник Медеї пропонує своє тлумачення сну, в якому ви часто відчуваєте оргазм з іншого дівчиною: інтимна близькість була зі знайомою дамою — чекайте неприємностей; ви її знаєте лише заочно — не розповідайте нікому про свої плани.

  До чого сниться чоловікові інтимний зв’язок з іншого заміжньою жінкою? До сварці з дружиною, відповідає сонник Цвєткова.

  Кохана дівчина: Готуйтеся до змін

  Якщо вам примарився секс з жінкою, яку ви любите, то, на думку Східного тлумача, всупереч очікуванням, це означає розбіжності і образи. Бачите уві сні, що вас задовольняє вагітна дружина? Чекайте нового повороту в стосунках. А, на думку сонника Лонго, сексуальні ігри з вагітною коханої обіцяють сюрпризи.

  А якщо ви бачите оральні ласки, то згадайте, хто кому приносив задоволення: ви своїй обраниці — до приємних известиям; вона вам — не відмовляйтеся ні від чиєї допомоги наяву. Оральні ласки були вам огидні — не йдіть проти своїх бажань, радить тлумач.

  Одностатевий контакт, або Чекайте і дочекаєтеся

  Тим, хто бажає дізнатися,, до чого сниться лесбійський секс з жінкою, сонники пропонують такі пояснення. Якщо подібне наснилося дівчині, то це означає швидке знайомство з цікавою людиною. А ось, для чоловіка бачити уві сні дівчат-коханок — ознака його питаннях бажань і їх швидке втілення в життя.

  Сонник секс з жінкою, до чого сниться секс з жінкою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: