Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник секс з дружиною, до чого сниться секс з дружиною уві сні

До чого сниться секс з дружиною? Сонник стверджує: цей сюжет віщує взаєморозуміння в різних питаннях, і інтимних теж, можливість експериментувати. Однак таке бачення уві сні може обіцяти розбрати, засмучення або складності.

Попереду пестощі коханців

До чого сниться секс з дружиною, коли вдалося випробувати глибоке задоволення? Сонник обіцяє: ви не тільки уві сні, але також наяву незабаром відчуєте всі радощі інтиму.

Секс з дружиною відзначений якимись незвичайними позами, рольовими іграми, які ви не практикуєте зазвичай? Бачити, ніби в сновидінні вона радісно відгукується на цю пропозицію — значить, можна і наяву надати новизни інтиму. Втілюйте свої сексуальні фантазії — взаємне задоволення багаторазово посилиться.

Наснилося, ніби дружина зробила пропозицію випробувати щось нове при близькості? За сонником, вона мріє урізноманітнити інтимні утіхи, але соромиться це запропонувати.

Обережніше: можливі несподіванки

Бачити груповий секс за участю своєї благовірної — сонник попереджає про несподіване подію, яке здивує, але, скоріше, засмутить, розчарує сплячого. Самому брати участь в груповому сексі з дружиною — опинитися захопленим зненацька якийсь ситуацією.

До чого сняться постільні втіхи з подругою чи сестрою дружини? Вам бракує ніжності, ласки, які проявляються другою половинкою і здається, ніби ця дівчина зможе доставити їх більше. Однак подібні сновидіння часто оманливі.

Тонкощі взаємин

Наснилося займатися любов’ю, де брала участь подруга дружини? Можливо, наяву хтось із вас цього б хотів, відчуваючи підвищений інтерес, не зовсім дружні почуття.

Займатися сексом уві сні з сестрою дружини? Сновидіння може означати: вона хоче приймати більше участі в житті сновидіння. Бачення, згідно сонником, вказує також на її бажання, щоб сплячий зробив для неї якесь важливе справу.

Займатися уві сні любов’ю з колишньою дружиною — почуття можуть спалахнуть дуже сильно. Якщо впевнені: вона теж пам’ятає, як добре вам було разом — проявіть ініціативу, ймовірно, розставання передчасно. Однак якщо вже встигли поєднуватися новим шлюбом — не варто створювати всім проблеми заради ностальгічних спогадів, нехай навіть приємних до нестями.

До чого сниться такий сюжет з колишньої часто? Сонник віщує любовні контакти з жінкою, яку сновидец вважає тільки подругою.

Чия дружина наснилася?

Тлумачення сну враховує також, чия це була дружина, розглядаючи бачення про секс з дружиною:

 • Власної — можливі розбрати будинку;
 • З колишньої — любовні авантюри;
 • Чужий — ускладнення на роботі, незаплановані затримки;
 • Друга — розлука, ворожнеча між вами.
 • Бачити свою близькість не просто з чужою, а дружиною одного може трактуватися як прояв заздрості. Чи завжди ви щиро раді його успіхам, або нишком гризе черв’ячок заздрості? Уві сні він міг трансформуватися в подібні сексуальні відносини як бажання реваншу за ці удачі.

  Не завжди потрібно звертати увагу на подібний розвиток подій уві сні щодо обраниці друга. Можливо, тому, хто просто хочеться більше ласки від жінок.

  Сонник Міллера: відносини будуть гармонійні

  Приснився секс з дружиною, коли взаємно даруєте насолоду, означає: ваші стосунки гармонійні, а інтим — їх краща частина.

  Сонник секс з дружиною, до чого сниться секс з дружиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: