Сонник санаторій, до чого сниться санаторій уві сні

Бачити уві сні санаторій — це добре. Більшість сонників сходяться на думці,, до чого сниться цей заклад, вважаючи, що подібні сновидіння віщують приємну компанію, розслабленість і відстороненість від турбот.

Сонник Міллера

Бачити уві сні власний відпочинок в санаторії — незабаром ви проявите гостинність приємним, але зовсім малознайомим людям. Дівчині наснилося, що вона не задоволена тим, як проходить її відпочинок? Вона зробить досить зухвалий і сміливий вчинок: відведе у суперниці хлопця, в якого закохана.

А ось, до чого сниться, що ваш відпочинок безнадійно зіпсований — це питання, яке потребує детального розгляду: ви стали причиною того, що все пішло не за планом — вам необхідна зміна діяльності, причина в іншому — не діліться ні з ким секретами.

Різновиди санаторіїв

Якщо вам приснилося, що ви кинули справи і вирушили в санаторій, зверніть увагу, що це за місце. Отже:

 • Будинок у моря — до напруженням пристрастей і розгулу емоцій;
 • Будинок біля лісового озера — вас чекає спокійне проведення часу;
 • Будинок Для людей похилого віку — зверніть увагу на літніх членів сім’ї;
 • Шале в горах — вас чекає успіх;
 • Заокеанський курорт — до яскравих вражень;
 • Санаторій в сільській місцевості — до простоти спілкування і взаєморозуміння.
 • Час для себе, або І в радості, і в турботах…

  До чого сниться мрія, в якій ви їдете відпочивати в санаторій, знають практично всі сонники — розчарування, яке спіткало вас в реальності, зміниться хорошим настроєм набагато швидше, ніж ви думали.

  А ось, сонник пастора Лоффа дає інше тлумачення сну: якщо вам приснилося, що ви відпочиваєте в санаторії, то в найближчі дні вам буде неабиякою робота, яка відніме у вас багато сил і енергії. Відпочивати в закритому пансіоні — символ внутрішньої скутості сновидіння. Вам необхідно навчитися довіряти — почніть з близьких вам людей.

  Працювати, коли все розслабляються — знак сприятливих змін

  Якщо вам приснилося, що ви працюєте в санаторії, то з’ясувати, до чого це сниться, можна за допомогою сучасного сонника. На його думку, подібні мрії означають гідну винагороду за те терпіння і безкорисливу підтримку, що ви надаєте оточуючим.

  Бути уві сні лікарем лікувально-санаторного пансіонату — символ нових знань і відкриття нових перспектив. Мити підлоги в номерах пансіонату довелося уві сні — чекайте важкою, але грошової роботи. А ось, побачити себе працівником кухні означає сите і спокійне життя — так мовить Циганський сонник.

  Покинутий пансіон, як символ минулих помилок

  Якщо уві сні ви бачите занедбаний санаторій, то звірте свої мрії з Місячним сонником. На сторінках цього тлумача ви знайдете багато цікавого щодо подібних сюжетів.

  Уві сні ви прогулювалися по зарослій території санаторію — минуле вас не відпускає. Ховалися від негоди в напіврозвалених будиночках — помилки, які ви зробили в минулому, «відгукнуться» в сьогоденні. А якщо ви розчищали територію від сміття і займалися реставрацією — будьте готові до того, що щось погане, що було раніше, згине без сліду.

  Сонник санаторій, до чого сниться санаторій уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: