Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник санаторій, до чого сниться санаторій уві сні

Бачити уві сні санаторій — це добре. Більшість сонників сходяться на думці,, до чого сниться цей заклад, вважаючи, що подібні сновидіння віщують приємну компанію, розслабленість і відстороненість від турбот.

Сонник Міллера

Бачити уві сні власний відпочинок в санаторії — незабаром ви проявите гостинність приємним, але зовсім малознайомим людям. Дівчині наснилося, що вона не задоволена тим, як проходить її відпочинок? Вона зробить досить зухвалий і сміливий вчинок: відведе у суперниці хлопця, в якого закохана.

А ось, до чого сниться, що ваш відпочинок безнадійно зіпсований — це питання, яке потребує детального розгляду: ви стали причиною того, що все пішло не за планом — вам необхідна зміна діяльності, причина в іншому — не діліться ні з ким секретами.

Різновиди санаторіїв

Якщо вам приснилося, що ви кинули справи і вирушили в санаторій, зверніть увагу, що це за місце. Отже:

 • Будинок у моря — до напруженням пристрастей і розгулу емоцій;
 • Будинок біля лісового озера — вас чекає спокійне проведення часу;
 • Будинок Для людей похилого віку — зверніть увагу на літніх членів сім’ї;
 • Шале в горах — вас чекає успіх;
 • Заокеанський курорт — до яскравих вражень;
 • Санаторій в сільській місцевості — до простоти спілкування і взаєморозуміння.
 • Час для себе, або І в радості, і в турботах…

  До чого сниться мрія, в якій ви їдете відпочивати в санаторій, знають практично всі сонники — розчарування, яке спіткало вас в реальності, зміниться хорошим настроєм набагато швидше, ніж ви думали.

  А ось, сонник пастора Лоффа дає інше тлумачення сну: якщо вам приснилося, що ви відпочиваєте в санаторії, то в найближчі дні вам буде неабиякою робота, яка відніме у вас багато сил і енергії. Відпочивати в закритому пансіоні — символ внутрішньої скутості сновидіння. Вам необхідно навчитися довіряти — почніть з близьких вам людей.

  Працювати, коли все розслабляються — знак сприятливих змін

  Якщо вам приснилося, що ви працюєте в санаторії, то з’ясувати, до чого це сниться, можна за допомогою сучасного сонника. На його думку, подібні мрії означають гідну винагороду за те терпіння і безкорисливу підтримку, що ви надаєте оточуючим.

  Бути уві сні лікарем лікувально-санаторного пансіонату — символ нових знань і відкриття нових перспектив. Мити підлоги в номерах пансіонату довелося уві сні — чекайте важкою, але грошової роботи. А ось, побачити себе працівником кухні означає сите і спокійне життя — так мовить Циганський сонник.

  Покинутий пансіон, як символ минулих помилок

  Якщо уві сні ви бачите занедбаний санаторій, то звірте свої мрії з Місячним сонником. На сторінках цього тлумача ви знайдете багато цікавого щодо подібних сюжетів.

  Уві сні ви прогулювалися по зарослій території санаторію — минуле вас не відпускає. Ховалися від негоди в напіврозвалених будиночках — помилки, які ви зробили в минулому, «відгукнуться» в сьогоденні. А якщо ви розчищали територію від сміття і займалися реставрацією — будьте готові до того, що щось погане, що було раніше, згине без сліду.

  Сонник санаторій, до чого сниться санаторій уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: