Сонник самогубство, до чого сниться самогубство уві сні

Скоєне кимось уві сні самогубство може налякати будь-якої людини. Але часто смерть тлумачиться від противного, навіть така страшна. Щоб зрозуміти,, до чого сниться ця подія, важливо знати, хто зробив добровільний відхід з життя.

Батьки

Якщо уві сні з життям покінчив хтось із батьків, Літній сонник пророкує їх довголіття. Якщо їх самогубство наснилося школяреві чи студенту, з нього випливає, що мама і тато залишать його в спокої, звільнивши від дріб’язкової опіки. Відтепер можна сміливо втілювати в реальність свої ідеї.

Самогубство матері, чий образ зазвичай пов’язаний з сімейними відносинами, відображає існування проблем вашого шлюбу, над яким нависла загроза.

Батько, на відміну від матері, уособлює собою строгий і конструктивний контроль. Бачити уві сні його самогубство тлумачиться як труднощі в справах — сновидец змушений буде вирішувати свої проблеми самостійно, не розраховуючи на допомогу. Для молодої жінки це попередження про зраду коханця.

Провісники дають ще одне тлумачення,, до чого сниться самогубство мами чи тата — це віщує несподіване далеку подорож. Також можна бути впевненим, що їх здоров’ю ніщо не загрожує.

Близько

За сонником Міллера, бачити самогубство близького друга пророкує хвилювання, пов’язані з прийняттям важливого рішення. Якщо по своїй волі пішов з життя коханий, жінці належить ухвалити важливе рішення — змиритися з його невірністю або порвати стосунки.

Покінчила життя старша сестра — вас перестануть дошкуляти конкуренти, молодша — у вас назріло бажання змінитися, відмовитися від якихось звичок і рис характеру.

Наснилося, що бачили кров на тілі самогубці — цей знак попереджає про обережність, в реальності є небезпека отримати рану з кровотечею.

Стороння людина

До чого сниться самогубство чужу людину? За Американському сонником — вчинки незнайомих людей отруять вам життя. Езотеричний сонник говорить: наснилося, що стали свідком самогубства іншу людину — наяву на ваших очах станеться якась пригода.

Осінній сонник стверджує, що бачити чуже самогубство — до кримінального переслідування. Езотеричний попереджає, що сновидець потрапить в поле зору кримінальних кіл, якщо уві сні інша людина намагався накласти на себе руки.

Провісник Пастор Лоффа вважає, що намір самогубства уві сні пророкує неприємності з власної вини, а наснилося чуже — доведеться пережити сильне потрясіння, яке змінить все життя.

До чого сниться спроба врятувати іншу людину, що зважився на відчайдушний крок? Це вказує на те, що його біди ви перетягніть на себе. Але при цьому ви можете бути впевнені в міцності родини і в тому, що здатні впоратися з будь-якими проблемами при підтримці близьких. Якщо на незнайомій людині була кров, недоброзичливці можуть застати вас зненацька.

В цілому сни про самогубство часто припускають довголіття героя сновидіння, тому не поспішайте засмучуватися, а просто загляньте в сонник, щоб розібратися у всіх нюансах.

Сонник самогубство, до чого сниться самогубство уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: