Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник самогубство, до чого сниться самогубство уві сні

Скоєне кимось уві сні самогубство може налякати будь-якої людини. Але часто смерть тлумачиться від противного, навіть така страшна. Щоб зрозуміти,, до чого сниться ця подія, важливо знати, хто зробив добровільний відхід з життя.

Батьки

Якщо уві сні з життям покінчив хтось із батьків, Літній сонник пророкує їх довголіття. Якщо їх самогубство наснилося школяреві чи студенту, з нього випливає, що мама і тато залишать його в спокої, звільнивши від дріб’язкової опіки. Відтепер можна сміливо втілювати в реальність свої ідеї.

Самогубство матері, чий образ зазвичай пов’язаний з сімейними відносинами, відображає існування проблем вашого шлюбу, над яким нависла загроза.

Батько, на відміну від матері, уособлює собою строгий і конструктивний контроль. Бачити уві сні його самогубство тлумачиться як труднощі в справах — сновидец змушений буде вирішувати свої проблеми самостійно, не розраховуючи на допомогу. Для молодої жінки це попередження про зраду коханця.

Провісники дають ще одне тлумачення,, до чого сниться самогубство мами чи тата — це віщує несподіване далеку подорож. Також можна бути впевненим, що їх здоров’ю ніщо не загрожує.

Близько

За сонником Міллера, бачити самогубство близького друга пророкує хвилювання, пов’язані з прийняттям важливого рішення. Якщо по своїй волі пішов з життя коханий, жінці належить ухвалити важливе рішення — змиритися з його невірністю або порвати стосунки.

Покінчила життя старша сестра — вас перестануть дошкуляти конкуренти, молодша — у вас назріло бажання змінитися, відмовитися від якихось звичок і рис характеру.

Наснилося, що бачили кров на тілі самогубці — цей знак попереджає про обережність, в реальності є небезпека отримати рану з кровотечею.

Стороння людина

До чого сниться самогубство чужу людину? За Американському сонником — вчинки незнайомих людей отруять вам життя. Езотеричний сонник говорить: наснилося, що стали свідком самогубства іншу людину — наяву на ваших очах станеться якась пригода.

Осінній сонник стверджує, що бачити чуже самогубство — до кримінального переслідування. Езотеричний попереджає, що сновидець потрапить в поле зору кримінальних кіл, якщо уві сні інша людина намагався накласти на себе руки.

Провісник Пастор Лоффа вважає, що намір самогубства уві сні пророкує неприємності з власної вини, а наснилося чуже — доведеться пережити сильне потрясіння, яке змінить все життя.

До чого сниться спроба врятувати іншу людину, що зважився на відчайдушний крок? Це вказує на те, що його біди ви перетягніть на себе. Але при цьому ви можете бути впевнені в міцності родини і в тому, що здатні впоратися з будь-якими проблемами при підтримці близьких. Якщо на незнайомій людині була кров, недоброзичливці можуть застати вас зненацька.

В цілому сни про самогубство часто припускають довголіття героя сновидіння, тому не поспішайте засмучуватися, а просто загляньте в сонник, щоб розібратися у всіх нюансах.

Сонник самогубство, до чого сниться самогубство уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: