Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник самогубець, до чого сниться самогубець уві сні

Навряд чи знайдеться хоч одна людина в здоровому глузді, у якого мрії про смерть не викличуть негативних емоцій. Найчастіше, побачивши уві сні чиюсь «власноруч організовану» загибель, ми прокидаємося в холодному поту, радіючи, що це був всього лише сон. Але чи варто боятися таких сюжетів? Чи є самогубець — вісником нещасть? Щоб дізнатися,, до чого сниться подібне, пригадайте деталі мрії, рекомендують сонники.

Сонник Міллера про самогубців

Примарилося власне самогубство? Будьте обережні, вам загрожує небезпека. А ось, бачення, в якому наклав на себе руки ваш знайомий, означає чужі невдачі, негативно впливають на вас. Бачити уві сні, що вам вдалося відговорити потенційного самогубця від суїциду — ознака труднощів і перешкод у справах, які ви зумієте подолати.

До чого сниться жінці, що її коханий наклав на себе руки? Такі мрії означають розчарування в обранцеві.

Спосіб вбивства

Вам приснився самогубець? Пригадайте, як саме він наклав на себе руки, радять сонники. Тлумачення сну у багато залежать саме від такого роду нюансів. Отже, він:

 • Отруївся — хтось відгукується про вас не дуже добре, практично, бреше;
 • Порізав вени — ви даремно витрачаєте сили і енергію, справа того не варто;
 • Застрелився — ви допустили прорахунок, він може вам дорого обійтися;
 • Втопився — вас чекають сльози і печаль через конфлікт з близькими людьми;
 • Повісився — не починайте ніяких справ, не будучи впевненим у результаті;
 • Знайомий самогубець, як символ переживань

  Нервування і хвилювання через невпевненість у власних силах чекають того, кому приснилось, що його друг повісився або застрелився, пророкує сонник пастора Лоффа. Вам належить ухвалити важливе рішення, і ви не впевнені в тому, що не помилитеся з вибором.

  А якщо ви бачите уві сні мертвого в реальності друга, який загинув в результаті суїциду, який прийшов до вас в гості живим, то це означає, що вам слід прислухатися до внутрішнього голосу. Те рішення проблеми, яке прийшло в голову першим і здавалося неправильним, на ділі виявиться виходом з ситуації, що склалася.

  Самогубець — родич, або Помилки і нерозсудливість

  Якщо вам приснилося, що родич, в реальності став самогубцем, уві сні знову позбавив себе життя, то, на думку Східного сонника, це попередження про те, що ви нічого не навчилися на минулих помилках.

  Бачити уві сні, що мертвий брат, який учинив самогубство, посміхається, лежачи в труні — вас чекають зміни, але аж ніяк не погані, пророкує сонник Езопа. А ось, якщо посміхаєтеся ви, стоячи біля труни самогубці, то це ознака вашої рішучості, що межує з безглуздям.

  Відвести від «фатального кроку»: Від роздратування до взаємовиручки

  До чого сниться живим небіжчик, який помер наяву через суїцид, підкаже сонник міс Хассе. Якщо небіжчик був вашим знайомим — вас гнітять якісь власні звички; небіжчик уві сні не був вам знаком — хтось дратує вас своєю поведінкою.

  А ось,, до чого сниться живим повісився самовбивця, який не помер, а весело сміється в петлі: ви відчуєте муки совісті за те, що не захотіли виручити товариша в біді.

  Наснилося, що вам вдалося врятувати самогубця, застосувавши силу? У важку хвилину близька людина прийде до вас на допомогу. Врятували його вмовляннями — отримаєте слушну пораду.

  Сонник самогубець, до чого сниться самогубець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: