Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рясні місячні, до чого сниться рясні місячні уві сні

Прийнято вважати, що менструація — це суто жіночий доля, і тому наснитися вона може тільки дівчатам. Це твердження глибоко не вірно, тому що чоловік так само може побачити уві сні менструальної кровотечі. Інша справа, що тлумачення того, до чого сняться рясні місячні, діляться на «чоловічі» і «жіночі». Пригадайте докладно все те, що вам приснилося, а сонники підкажуть, чого чекати.

Сонник Міллера

Найрадісніші тлумачення сну сонник Міллера дає вагітним: рясні місячні означають народження здорового і міцного малюка, який буде мати масу здібностей і талантів. Для дівчини не так давно поміняла статус нареченої на «посаду» дружини, бачення пророкує настання вагітності.

Незаміжньої дівчини бачити уві сні, що вона менструює — до проблем зі здоров’ям. А ось, для хворої людини подібні мрії означають швидке одужання.

Наслідки «Регул»

Якщо у вас уві сні несподівано розпочалася менструація, то зверніть увагу на їх наслідки:

 • Пройшли крізь одяг — до порожніх розмов;
 • Злегка вимазали прокладку — вас чекають дрібні образи;
 • Виділення текли по ногах — потрапите в незручну ситуацію;
 • Місячні трапилися у хлопця — до підвищеного цікавості.
 • «Критичні» дні, як символ підвищеної нервозності

  Ось, до чого сняться жінці рясні місячні, які уві сні почалися у неї раніше терміну, за версією Східного тлумача: вся справа в нервозності і психологічній напрузі дами. Можливо, вона або дуже боїться завагітніти, або дуже цього хоче.

  Сучасний сонник так само має своє пояснення, до чого сняться жінці рясні місячні, застали її в невідповідний момент. Якщо у вас запланована зустріч або поїздка куди-небудь, подбайте про те, щоб не запізнитися.

  Чоловіча несподіванка, або Остигнули почуття

  Те, що чоловікам також можуть наснитися рясні місячні, ми вже з’ясували. Залишилося уточнити дві деталі: у кого йшла кров. Якщо уві сні чоловік бачить менструальную кров у себе на білизну, то це говорить про те, він занадто цікавий і «суне свого носа» у справи, його не дотичні.

  Менструальна кров була на жіночій білизні — до неприємних моментів між сновидцем і цієї особливої. Сонник пастора Лоффа стверджує, що таке бачення обіцяє охолодження почуттів до цієї жінки. Якщо сновидец одружений і побачив виділення у своєї дружини, то це може бути попередженням про розлучення.

  «Кривавий» конфуз — ознака неприємностей і пліток

  Наснилося, що по ногах течуть криваві виділення, то це означає, що ви потрапите в неприємну ситуацію, наслідки якої виявляться принизливими для вас, пророкує сонник Цвєткова.

  До чого сниться мрія, в якій ви бачите, що у вас настільки рясні місячні, що протекли на одяг, постіль або меблі? Тлумач Ванги попереджає, що подібні сюжети обіцяють брудні плітки, які будуть розпускати недоброзичливці, які бажають вас зганьбити.

  Уві сні ви не встигаєте міняти прокладки? Це ознака того, що в суєті справ ви упустите щось важливе, підказує Весняний сонник.

  Сонник рясні місячні, до чого сниться рясні місячні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: