Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рис, до чого сниться чорт уві сні

Що робити, якщо уві сні ви побачили риса? Готуватися до неприємностей, займатися самоаналізом або чекати в майбутньому щасливих змін? Сонник допоможе знайти найбільш точну інтерпретацію і підкаже,, до чого сниться такий незвичайний персонаж.

Тлумачення за Міллеру

Відразу варто сказати, що образ чорта має вкрай негативне значення. Навіть зловісна тінь його може звести нанівець позитивний тлумачення будь-якого хорошого сновидіння. І тут не грає ролі, чи вірите ви в нечисту силу чи ні, поява її уві сні носить дуже серйозний характер.

Тому не варто відмахуватися від сну, в якому вам довелося бачити навіть маленького і зовсім не страшного чортеня. Сонник Міллера, наприклад, радить негайно зайнятися роботою над власним характером і поведінкою.

Внутрішнє Его

Крім того сонник вважає, що поява риса символізує внутрішній стан самого сновидіння. Цей персонаж може уособлювати найпотаємніші сторони характеру, про існування яких сама людина часто навіть не підозрює.

Тобто чорти, особливо з рогами, хвостом і всіма належними цієї міфічної істоти атрибутами, це ті самі страхи, негативні емоції і почуття, які живуть в серці людини і час від часу з’являються на світ.

Тому бачити риса уві сні вважається несприятливим знаком практично з будь-якого боку. Знаючи це неважко здогадатися,, до чого сниться народити уві сні риса — ваш власний характер стане причиною великих труднощів.

Ще гірше якщо наснилося, що він душить сновідящего. Це явний знак того, що пристрасті, які вирують в серце, одного разу візьмуть верх над позитивними мотивами.

У той же час не важко розтлумачити,, до чого сниться ганяти і навіть вбити риса. Ймовірно, ви знайдете в собі сили, щоб впоратися з проблемами внутрішнього Его.

Кому наснився

При тлумаченні настільки неординарного сновидіння сонник радить врахувати, кому саме приснився рис. Наприклад, якщо чортик з’явився чоловікові, то скромний і тихий сновидец наяву мріє мати його силою, впевненістю і нахабством.

Якщо дьяволенка довелося бачити молоду дівчину, то їй варто проявити обачність щодо нових знайомих. Жінці, чорт з рогами, що з’явився у вигляді респектабельного чоловіка обіцяє серйозну небезпеку. На думку сонника, він уособлює людини багатого, але злого й підступного.

Більш того будь-який контакт з нечистим, будь то поцілунки, розмова або обійми — наяву гарантують несприятливі ситуації, пов’язані з репутацією, особистою свободою і навіть загрозою для життя.

Якщо молода жінка закохалася уві сні в чортеня, то вона обов’язково потрапить в пастку, розставлену досвідченим залицяльником. Якщо ж чортик приснився закоханому юнакові, то в реальності він буде спокушений розпусної жінкою.

Вид діяльності

Так само сонник радить згадати, чим саме займається сновидец в реальному житті. Наприклад, фермерам червоний рис, який бігає по окрузі, обіцяє падіж худоби і неврожай.

Людям, яким доводиться ризикувати своїм життям (спортсменам, мисливцям, пожежникам і т. д.) після такого сну сонник рекомендує проявити максимальну обережність.

Вкрай погано якщо міфічна істота душить в нічних мареннях. Хворим людям чортеня обіцяє погіршення самопочуття, а здоровим гарантує неприємності, занепад сил і духу.

Розмір проблеми

Про розміри майбутніх змін говорить і вигляд самого персонажа. Маленькі чорти несуть дрібні клопоти й негаразди. У цьому світі не складно здогадатися,, до чого сниться страшний чорт з рогами — всі неприємності будуть носити грандіозний характер.

У той же час сонник вважає, що битися і навіть вбити нечисть уві сні є хорошою ознакою. Наяву сновидцу вдасться впоратися з проблемами. Якщо ж наснилося, що уві сні вдалося вбити самого диявола, то в світі реальному вас чекає повна перемога і навіть тріумф.

Добрий знак

Але невже, все,, до чого сниться чорт, носить настільки негативний характер? У сонника є парочка сюрпризів. Наприклад, бити уві сні риса — до перемоги над ворогами і неприємностями.

А гравцям і бізнесменам танцюючий чортик гарантує відповідно великий виграш і вдалу операцію. І лише від подальшої поведінки людини залежить, чи стане ця подія початком щасливого життя або повного краху.

Сонник рис, до чого сниться чорт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: