Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник равлик, до чого сниться равлик уві сні

Побачена уві сні равлик попереджає про те, що в справах сплячої людини настане тимчасова пауза, сонник радить цей час присвятити відпочинку і відновлення здоров’я. Те,, до чого сниться цей молюск, слід тлумачити виходячи з його зовнішнього вигляду, поведінки і взаємодії з персонажем.

Сонник Дмитра та Надії Зими приснився равлика позиціонують з повільним просуванням планів, причиною якого є надмірна обережність і нерішучість сновидіння. Закручена спіраллю черепашка цієї істоти уві сні є підказкою, що побоювання сновідящего не обгрунтовані. Ви самі накручуєте себе, вигадуючи відмовки своїй бездіяльності, тим самим посилюючи свої хвилювання і переживання.

Зовнішні прикмети

На думку Спільного сонника, сновидіння з равликом пророкує про необхідність почекати з реалізацією важливих кроків у житті, будь-яка поспішність може загрожувати зривом намічених планів. Якщо ж черепашки порожні — смуга труднощів підійшла до кінця.

Бачити як істота практично зникло в «будиночку», свідчить про невпевненість у собі. Видно, що сновидець вичікує слушного моменту для здійснення важливих кроків. Головне, щоб очікування не тривало дуже довго, оскільки такий сюжет загрожує фінансовій кризі.

Велика, з людський зріст равлик обіцяє появу в житті сновідящего впливового і сильного людини. Причому, якщо раковина великий равлики була витягнутої форми — це буде жінка, плескатої і округлої — чоловік.

Те,, до чого сниться слимак, сонник Міллера позиціонує склалася нездорової обстановкою в оточенні сплячої людини. Якщо уві сні він великий — переглянете свої контакти і обмежте спілкування людьми, що приносять негатив у Ваше життя.

Поведінка равлики

Своєрідне тлумачення,, до чого сниться повзе равлик, пропонує сонник Фрейда. Так, приснилося сновидіння вказує на надмірну пасивність в сексі. Для досягнення повної гармонії в інтимних стосунках з партнером, необхідно трохи підкоригувати свою манеру «спілкування» в ліжку.

Бачити, як равлик повільно пересувається по Вашому тілу, пророкує отримання пікантного і незабутнього задоволення. Якщо вона в раковині — численні стресові ситуації в реальному житті можуть спровокувати важку депресію. Якщо ж вона вкусила в момент милування нею, значить варто прислухатися до своєї коханої людини.

Наснилося, що тварина налаштоване агресивно, намагається нападати і навіть вкусила — до малоприємного спілкування з мерзенним для сновидіння людиною. А його миролюбна поведінка уві сні пророкує вдале вирішення тривалих суперечок і конфліктів.

Згідно сонником Міллера, зустріти равлика на порозі свого житла, передрікає швидку зустріч зі старим шанувальником або коханцем. Бачити, що вона присмокталася уві сні до тіла, відображає ліниво персонажа, його небажання рухатися наміченим планам. Можливо, така ситуація пов’язана з надмірною втомою або закомплексованістю сновідящего.

Взаємодія з молюском

Збирати уві сні равликів і черепашки є своєрідною підказкою всесвіту обміркувати свій спосіб життя і вчинки. Поміщати знахідку в акваріум — до прибутку. Для молодої дівчини, приснилося істота, що знаходиться у воді разом з акваріумними рибками символізує швидку вагітність.

Наступити уві сні на равлика, за версією сонника Міллера, передрікає швидку необхідність спілкуватися з малоприємними людьми. Варити її — до незвичайної ситуації, для вирішення якої знадобиться неординарний підхід.

Те,, до чого сниться варити у воді або є равликів, пояснюється сонником Фрейда легковажністю сплячої людини в сексуальних контактах. Спостерігати за нею уві сні — Ви з ніжністю ставитеся до свого сексуального партнера.

Сонник равлик, до чого сниться равлик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: