Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ручка, до чого сниться ручка уві сні

Ручка уві сні — символ, що має кілька значень. Щоб правильно витлумачити, до чого він сниться, чи несе проблеми, сварки, розчарування або ж віщує подолання труднощів, звістки, кар’єрний ріст. Сонник допоможе розібратися, що обіцяє цей символ.

Проявіть обережність

Наснилося купувати олівці, ручки? Серед ваших недоброзичливців з’явиться ще один.

Писати по папері — слід бути обачнішими. Сонник підкреслює: легковажну поведінку може спричинити за собою проблеми.

Зламана рукоятка від ножа уві сні віщує: допомога «доброзичливців» на ділі виявиться ведмежою послугою, що несе шкоду.

До чого сниться ручка від вхідних дверей? Наяву ви подолаєте всі труднощі і перешкоди, які виникнуть.

Зламана дверна ручка уві сні — передвістя великих проблем. Однак не варто панікувати — їх можна вирішити, якщо не самому, то за допомогою близьких людей.

Подбайте про здоров’я і внутрішньої гармонії

Наснилося, ніби справний начебто стержень раптом перестав писати? Сонник сповіщає: потрібно більше часу приділяти здоров’ю.

До чого сниться кулькова, гелева? Сновидець не надає значення чогось важливого або забув про нього. Авторучка або пір’яна — до образ, скарг. Людина незабаром буде відчувати себе ображеним.

Купувати її — сновидіння нагадує сплячого про цінності його думок, почуттів. Треба надавати їм більше значення.

Двері без ручки уві сні віщує чоловікові наближення імпотенції. Це сигнал, щоб вчасно відвідати лікаря.

Сонник Міллера: попереду складності

Бачити уві сні цей символ — наяву через любов сновидіння до пригод його чекають неприємності. Коли вона потрібна для письма, але не пише — його чекають звинувачення в серйозних порушеннях моралі.

Взаємовідносини

До чого сниться, ніби в стрижні закінчилася паста? Хтось із знайомих сплячого дуже його розчарує.

Червона друкарська ручка підказує: людина зробить якийсь вибір, який згодом вплине на його близьких, знайомих.

Писати нею — для того, хто не письменник — згідно сонником, підказує про проблеми при спілкуванні з оточуючими. Можливо, у нього занижена самооцінка.

Якщо побачили сумку з відірваною ручкою — наяву можете втратити підтримку надійного друга. Причиною цього стане ваше неувага до його турботам і невдячність.

Бачити дверну уві сні — скоро познайомитеся з кимось.

Відбите вушко від чашки обіцяє сварку з рідними, друзями. Постарайтеся помиритися з ними, щоб не затягувати конфлікт.

Чекайте новин

Наснилося ручка для письма означає: незабаром сновидец дізнається якісь цікаві вісті.

Письмове приладдя часто обіцяє одержання або відправлення повідомлення, тобто, ви дізнаєтеся якусь важливу новину або самі нею з кимось поділіться.

Олівці, ручки для письма іноді обіцяють обтяжливу переписку, яка затягнеться на невизначений час.

Робота, бізнес

Бачити уві сні дорогу красиву ручку — за сонником, наяву вас чекає кар’єрний ріст. Скоро ваше становище зміцниться. Отримати в подарунок золоту — займете високий відповідальний пост.

Наснилося віддати її? Попереду не дуже значні зміни в бізнесі, роботі.

До чого сниться неможливість її знайти? Сонник стверджує: у вас немає достатньо відомостей, щоб вирішити якесь питання або розібратися з якимись життєвими обставинами.

Любов, секс

Якщо уві сні вам подарували її — ви дуже любите авантюри і пригоди, це стане причиною сварок з коханою людиною.

Наснилося знайти письмову приналежність? У сплячого незабаром може зав’язатися дрібна інтрижка. Не варто надавати їй занадто велике значення.

Сонник Фрейда називає дверну ручку фалічним символом. Якщо вона нова або блискуча — це ознака прекрасної сексуальної форми. Дверна ручка незвичайної форми — сновидец любить експериментувати в сексі.

Сонник ручка, до чого сниться ручка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: