Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ромашки, до чого сниться ромашки уві сні

Сни про ромашках зазвичай яскраві і барвисті. Виходячи з цього, не складно здогадатися,, до чого сниться сон про ці жовто-білі квіточки — на радість і веселощів. Але іноді, побачені уві сні ромашки символізують хвороби і сварки. Хочете знати, які саме сновидіння попереджають про це? Загляньте в сонник і отримаєте відповіді на всі свої запитання!

Ромашкове поле

Бачити уві сні ціле поле ромашок — до сімейного благополуччя і взаєморозуміння, пророкує сонник Міллера.

Збирати уві сні ромашковий букет — наяву вам доведеться вирішувати сімейні проблеми і особисті питання.

Рвати уві сні по одній квіточці і дарувати його іншим — найближчим часом вам доведеться приймати несподіваних, але бажаних гостей в своєму будинку, пророкує сонник Ванги. Сниться сон, що вам подарували ромашки — в гості запросять вас, і можливо, що це буде поїздка в інше місто.

Наснилися зів’ялі квіти — до сімейній сварці через дріб’язкового і неварта справи. Навчіться поступатися один одному.

Погадаем на ромашці

Сниться, що ви гадаєте на білій ромашці — в реальному житті вас мучать сумніви з якогось питання, на який ви вже довгий час не можете знайти відповідь.

Бачити, як гадають інші — людина, яка вам подобається, зацікавиться вами незабаром. Будьте до цього готові, попереджає сонник Цвєткова.

Наснилося багато обірваних білих пелюсток — на шляху до здійснення бажань можуть виникнути складності.

«Вплетені я в косу травинку…»

Плести вінок з ромашок — знак того, що вас чекає радісний любовний період. Вам буде вести в усьому, що стосується відносин з протилежною статтю, радує Весняний сонник.

Рвати квіточки і вплітати їх у волосся — в реальному житті вас не влаштовує ваша зовнішність, і ви замислюєтеся над зміною іміджу. Зараз найкращий період для експериментів над власною зовнішністю.

Продавати або купувати

Збирати уві сні букети ромашок на продаж — до несподіваного фінансового успіху. Вам дуже пощастить в грі або ви отримаєте пристойну премію.

Бачити, як хтось продає квіти — до витрат, причому не зовсім необхідним. Місячний сонник рекомендує вам продумувати свої покупки, інакше витратите багато грошей на дурниці.

Купувати букет ромашок — до подарунків і несподіваним сюрпризів, радує Жіночий сонник.

Наснилося, що ви складаєте весільну ікебану, яку вам замовили клієнти — вас запросять на якийсь пишне торжество незабаром.

Ромашкове різнобарвності

Наснилися білі ромашки — до ніжності і турботи з боку другої половинки.

Сині або блакитні квіти — знак удачі в справах. Ув’язнені в даний період угоди і підписані договори виявляться прибутковими і успішними як для вас, так і для ділових партнерів.

Жовтий цветик — символ смутку, розлуки і печалі. Як все жовте, ці квіточки можуть пророкувати вам розставання з улюбленими людьми або друзями.

Сниться багато кущів дрібної аптечної ромашки, яку ви заготовлює на зиму — сон-попередження про можливу хвороби. Будьте уважні до свого здоров’я, щоб не шкодувати потім, радить Східний сонник.

Штучне рослина — символ брехні і обману. Хтось в реальному житті хоче ввести вас в оману, направити по невірному сліду. Швидше за все, це підступи конкурентів і заздрісників. Будьте пильні.

Сонник ромашки, до чого сниться ромашки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: