Сонник ромашки, до чого сниться ромашки уві сні

Сни про ромашках зазвичай яскраві і барвисті. Виходячи з цього, не складно здогадатися,, до чого сниться сон про ці жовто-білі квіточки — на радість і веселощів. Але іноді, побачені уві сні ромашки символізують хвороби і сварки. Хочете знати, які саме сновидіння попереджають про це? Загляньте в сонник і отримаєте відповіді на всі свої запитання!

Ромашкове поле

Бачити уві сні ціле поле ромашок — до сімейного благополуччя і взаєморозуміння, пророкує сонник Міллера.

Збирати уві сні ромашковий букет — наяву вам доведеться вирішувати сімейні проблеми і особисті питання.

Рвати уві сні по одній квіточці і дарувати його іншим — найближчим часом вам доведеться приймати несподіваних, але бажаних гостей в своєму будинку, пророкує сонник Ванги. Сниться сон, що вам подарували ромашки — в гості запросять вас, і можливо, що це буде поїздка в інше місто.

Наснилися зів’ялі квіти — до сімейній сварці через дріб’язкового і неварта справи. Навчіться поступатися один одному.

Погадаем на ромашці

Сниться, що ви гадаєте на білій ромашці — в реальному житті вас мучать сумніви з якогось питання, на який ви вже довгий час не можете знайти відповідь.

Бачити, як гадають інші — людина, яка вам подобається, зацікавиться вами незабаром. Будьте до цього готові, попереджає сонник Цвєткова.

Наснилося багато обірваних білих пелюсток — на шляху до здійснення бажань можуть виникнути складності.

«Вплетені я в косу травинку…»

Плести вінок з ромашок — знак того, що вас чекає радісний любовний період. Вам буде вести в усьому, що стосується відносин з протилежною статтю, радує Весняний сонник.

Рвати квіточки і вплітати їх у волосся — в реальному житті вас не влаштовує ваша зовнішність, і ви замислюєтеся над зміною іміджу. Зараз найкращий період для експериментів над власною зовнішністю.

Продавати або купувати

Збирати уві сні букети ромашок на продаж — до несподіваного фінансового успіху. Вам дуже пощастить в грі або ви отримаєте пристойну премію.

Бачити, як хтось продає квіти — до витрат, причому не зовсім необхідним. Місячний сонник рекомендує вам продумувати свої покупки, інакше витратите багато грошей на дурниці.

Купувати букет ромашок — до подарунків і несподіваним сюрпризів, радує Жіночий сонник.

Наснилося, що ви складаєте весільну ікебану, яку вам замовили клієнти — вас запросять на якийсь пишне торжество незабаром.

Ромашкове різнобарвності

Наснилися білі ромашки — до ніжності і турботи з боку другої половинки.

Сині або блакитні квіти — знак удачі в справах. Ув’язнені в даний період угоди і підписані договори виявляться прибутковими і успішними як для вас, так і для ділових партнерів.

Жовтий цветик — символ смутку, розлуки і печалі. Як все жовте, ці квіточки можуть пророкувати вам розставання з улюбленими людьми або друзями.

Сниться багато кущів дрібної аптечної ромашки, яку ви заготовлює на зиму — сон-попередження про можливу хвороби. Будьте уважні до свого здоров’я, щоб не шкодувати потім, радить Східний сонник.

Штучне рослина — символ брехні і обману. Хтось в реальному житті хоче ввести вас в оману, направити по невірному сліду. Швидше за все, це підступи конкурентів і заздрісників. Будьте пильні.

Сонник ромашки, до чого сниться ромашки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: