Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розсипати сіль, до чого сниться розсипати сіль уві сні

Навіть уві сні розсипати сіль — погано. Це вірна ознака того, що наяву неодмінно з кимось посварилась. Однак це не єдине, до чого може сниться вказаний сновідних сюжет. Сонник дасть йому повну інтерпретацію.

За Міллеру

Сонник Міллера, наприклад, наполягає: розсипати сіль уві сні буквально означає, що найближчим часом всі поточні справи і відносини підуть наперекосяк. І вдіяти з цим нічого не можна, залишається лише стримуватися і чекати.

Загальна трактування

Однак правдиве тлумачення сну неможливо без повного розуміння його центрального образу.

Так сіль уві сні символізує щось цінне і корисне, але небезпечне в великих кількостях. Ця речовина здавна асоціюється зі стабільністю, силою і позбавленням від негативу різного роду.

Наснилося, що розсипали цю приправу? Є ймовірність, що ви позбудетеся сили, здоров’я або міцного положення. Одночасно сонник рекомендує зайнятися очищенням організму від шлаків або голови від поганих думок.

Благо або зловживання?

Взагалі у сонника є кілька думок щодо того, якщо уві сні довелося розсипати сіль. Наснилося, що ви розсипали білий і чистий продукт? Настав сприятливий період.

А ось бачити розсипаної брудну солько завжди погано. Це вірне знамення зловживань, причому як на фізичному, так і на духовному рівні. Можливо, ви надмірно упереджено ставитеся до оточуючих, що тягне за собою конфлікти і розбіжності.

Більше конкретики

До чого сниться розсипана солька? Сонник вважає, що це залежить від загального вигляду продукту. Так великі кристали обіцяють турботи, хвороби і біди. Але тільки якщо вони були брудні і каламутні.

Світлий і чистий продукт уві сні навпаки попереджає про отримання прибутку або фіналі будь-якої ситуації (відносин). Дрібна сіль гарантує сльози, незначні складності і порожні турботи. Крім того:

 • Біла сіль — обіцяє докір.
 • Чорна — переляк.
 • Кам’яна — образу.
 • Морська — сльози.
 • Стримуйтеся!

  Наснилося, що по необережності довелося розсипати сіль? Сонник радить стримувати емоції і тим більше не провокувати навколишніх, будь-то колеги, чоловік або просто людина в натовпі. Навіть незначна перепалка зараз ризикує перерости в грандіозний скандал з неймовірними наслідками.

  Сталося бачити, як хтось висипав білі кристали? Це означає, що ті ж неприємності наздоженуть друзів, родичів або знайомих.

  Найгірше уві сні розсипати сіль закоханому людині. Це пряма вказівка ​​на конфлікт відносин через ревнощі або суперництва.

  У парі — веселіше!

  Щоб розібратися,, до чого сниться цей сюжет ще конкретніше, сонник радить врахувати ситуацію, при якій сталося розсипати сіль.

  Якщо уві сні ви намагалися посолити якусь страву і випадково вивалили в нього цілу сільничку, то прийдешнє випробування вам доведеться пройти в парі з одним або близькою людиною.

  Наснилося, що ви ненароком розсипали приправу? Будьте готові до події, пов’язаної з великим стресом. Іноді бачити прокидається речовина — до далекій дорозі або сварці з якоюсь жінкою.

  Чи вірно рішення?

  Якщо в підмісячному світі ви прийняли якесь рішення, то не дивуйтеся, що в ночі довелося розсипати сіль. До чого сниться такий сюжет в цьому унікальному випадку?

  Якщо вона лягла рівним шаром, то сонник впевнений: рішення прийнято вірне. Якщо ж утворила гірку, то варто ще трохи подумати.

  Сонник розсипати сіль, до чого сниться розсипати сіль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: