До чого сниться розставання з хлопцем і чи це добрий знак?

Якщо, вам наснилося розставання з хлопцем, то відкривши сонник, можна знайти кілька тлумачень, до чого воно сниться, іноді абсолютно різних за змістом. Так, подібний сюжет уві сні може обіцяти нове знайомство, успіх в коханні або попереджати про неприємності, проблеми, а іноді передбачати реальний розрив зв’язку.

Короткий зміст:

Основні значення

Розставання з хлопцем

Український сонник. Якщо дівчина уві сні посварилась і розійшлася зі своїм хлопцем, при цьому журилася, плакала — значить, її чекає успіх у коханні. Тобто, насправді ніякого розставання не буде! А от розійтися, обливаючись сльозами, зі своїм хлопцем, якого насправді немає, означає, що невдовзі вас очікує цікаве знайомство з хлопцем, який буде хотіти серйозних відносин.

Розлучитися зі своїм коханим уві сні без жалю і сліз сниться до дрібних невдач на різних теренах: від особистого життя до кар’єри. Але розставання в реальності також не буде, принаймні, у найближчий час.

Розставання з хлопцем уві сні часто віщує довге щасливе життя у реальності саме з цією людиною. Чим бурхливіше розставання уві сні, тим більш гармонійними виявляться реальні відносини, які триватимуть дуже довго.

А якщо наснилося розставання з колишнім хлопцем, про якого ви давно забули і взагалі не згадуєте? Це означає, що він згадує про вас або хотів би побачитися. Можливо, його почуття все ще сильні, особливо часто такі сни бачать дівчата, які є ініціаторками розриву. Якщо це справді так, то не звертайте уваги на ці сни і не йдіть на контакт, згодом хлопець вас остаточно забуде і перестане думати.

До чого сниться розставання з хлопцем?Між іншим, нерідко має значення і день тижня, у який ви побачили сон. Саме тому пропонуємо вам додаткові трактування сну у окремій статті «сонник розставання з хлопцем» по днях тижня. Звичайно, кардинальних відмінностей там знайти не вдасться, але більш точні значення ви обов’язково знайдете, так само, як і підказки на подальші дії, щоб максимально скористатися ситуацією.

Згадуємо деталі

Китайський сонник. Для вірного тлумачення сну потрібно пригадати, які почуття виникли при цьому:

До чого ще сниться дівчині розставання з хлопцем? Дівчина інтуїтивно відчуває байдужість молодої людини, тому підсвідомість через сон намагається підготуватися до такого повороту подій. Якщо ж уві сні жалю від розставання немає, то дівчину чекає успіх у нових відносинах.

Коментарі відвідувачів

Марія

З хлопцем ми вже готуємося до весілля, аж цієї ночі мені наснилося, що він мене кидає. Я дуже плакала уві сні, істерика почалась, коли прокинулась, то дуже довго не могла прийти до тями. Заснула лише через години півтори. Вже зранку вирішила, що потрібно відкрити сонник та подивитись до чого сниться розставання з хлопцем. Довелося лізти в Інтернет, знайшла цей сайт і прочитала, що цей сон, як це не дивно, передрікає довге і щасливе життя разом. Краще б я вночі це прочитала! Виходить, це хороший знак.

Алла

Кілька раз мені снилося, як я кидаю хлопця, якого я кинула ще два місяці тому. Спочатку думала, що це через переживання, адже цей крок був важкий, ми зустрічались більше трьох років, жили разом. Тим не менше, я його кинула, бо зрозуміла, що він не поспішає одружуватись на мені, а час плине. Отже, кинула його, начебто забула, а він почав снитися… Сьогодні вирішила знайти значення сну, тепер розумію, що це все через його переживання. І це правда, адже він навряд чи знайде собі когось краще за мене! Так йому і треба!

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: