Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розстріл, до чого сниться розстріл уві сні

Побачити уві сні розстріл часто провіщає великі неприємності, погіршення здоров’я, підступи недоброзичливців. Сонники також дають інше тлумачення приснився символу: переддень нового життєвого етапу або навіть перемога над ворогами. Зрозуміти,, до чого сниться такий сюжет, можна, згадавши інші деталі бачення.

Вороги не дрімають — будьте напоготові

Побачити людей, які зібралися подивитися на показову страту: за сонником, недруги щось задумали, об’єднавшись проти вас. Продумайте, як давати їм відсіч або підготуйте позиції для можливого відступу. Найкращий вихід — перешкодити недоброзичливцям об’єднатися.

Приснився масовий розстріл попереджає про великі неприємності: сновидец може втратити стану або навіть свободи. Потрібно готуватися до боротьби з ворогами.

Сюжет про розстріл з автомата уві сні також віщує: втілення задумів сновидіння може обернутися неприємностями для нього самого. Сплячий стане мішенню для нападок, підступів, шкідництва. Треба постаратися зберегти самовладання.

До чого сниться війна і масові розстріли людей? Для сплячого настає несприятливий час. Справи будуть складатися невдало, мають бути сімейні сварки і розлади. Слід утриматися від нових підприємств, будинки докладати всіх зусиль для залагодження конфліктних ситуацій.

Побережіть здоров’я

До чого сниться, ніби на ваших очах розстрілюють чоловіка, близької людини? Наяву йому знадобиться ваша допомога. Таке сновидіння може стати передвістям його захворювання.

Стати жертвою розстрілу уві сні або бачити чоловіка в цій ролі — передвістя погіршення самопочуття (свого або чужого). Це трапиться внаслідок стресу, перевтоми, депресивного стану. Підтримайте його і самі не зациклюйтеся на проблемах — треба берегти здоров’я.

Уві сні кілер за гроші розстріляв когось із близьких чи вашого чоловіка? Сонник сповіщає про його майбутньої хвороби, труднощі.

Все буде добре!

Вам приснився такий сюжет щодо себе? Сонник стверджує: вам доведеться пережити події, які принесуть із собою сильні переживання. Можливо, незабаром почнеться новий життєвий етап. Якщо ви при цьому вціліли — значить, майбутнє принесе радість, можете спокійно його очікувати.

Дивом врятуватися від страти уві сні, коли вас вели на розстріл, означає: наяву зможете взяти верх над усіма ворогами, попри всі їхні хитрощів.

Більше уваги приділіть справах

Подібний сюжет сонники також інтерпретують як зведення рахунків наяву. Коли сновидец спостерігав розстріл інших людей — він зведе з кимось рахунки. Якщо ж стратили його самого — розраховуватися будуть вже з ним.

Бачити уві сні розстріл себе — незабаром вас чекають якісь значні втрати.

Наснилося, ніби самі розстрілює якоїсь людини з автомата? У реальному житті потрапите в обставини, коли вам доведеться діяти жорсткими методами.

Сонник Міллера: попередження і добрі знамення

Розстріл людини уві сні — вірна ознака того, що сновидець незабаром постраждає через легковажних дій когось іншого. Щоб уникнути цього постарайтеся свої справи не довіряти стороннім людям.

До чого сниться бачити себе йде на страту, і лише в останній момент дивним чином уникнути цього? Сонник Міллера повідомляє: сплячий завдяки своїй наполегливості та праці сколотить чималий спадок.

Сонник розстріл, до чого сниться розстріл уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: