Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розсада, до чого сниться розсада уві сні

До чого сниться розсада? Вона означає зміну, поліпшення життя. Сонник інтерпретує символ так: людина має сприятливий період і все складеться чудово. Також має значення, яку розсаду бачили уві сні: помідор, капусти, квітів, інших рослин.

Загальне значення

До чого сниться самому висаджувати розсаду, поливати її? Тлумачення бачення наступне: після попередніх випробувань доля, нарешті, вирішила винагородити сновидіння. Настає смуга везіння, тому треба взяти від неї якомога більше.

Наснилася розсада капусти, помідорів, огірків, інша городня? Це сприятливий знак. Сонник стверджує: фортуна посміхнеться вам, обставини зміняться на краще.

Бачити уві сні землю, куди висаджували молоді паростки полуниці, огірків — ваш труд гідно оцінять, ви зможете втілити свій задум. Садити розсаду квітів — бачення символізує корисні дії, творчість, приємно проведений час.

Які були рослини?

Приснилися молоді паростки капусти, тільки що з’явилися із землі, означають нове захоплююча справа або фундамент нового будинку. Вирощувати їх уві сні у себе на підвіконні — трапиться безліч різних подій. Проріджувати — по сонником, мають бути турботи про дітей.

До чого сниться розсада помідорів? До несподіваного візиту неприємного відвідувача. Він може створити хаос, причому як у вас вдома, так і в бізнесі. Наслідком цього будуть значні труднощі. Однак при достатній рішучості вам вдасться виправити наслідки.

Висаджувати уві сні розсаду квітів — усвідомити своє призначення, зміцнити життєву позицію, зробити важливий крок, наприклад, створити сім’ю. Сонник сповіщає: життя зараз дає все найкраще, а сновидец зможе ці дарунки долі зберегти, примножити.

Виростити молоді рослини полуниці на балконі — застосувати таланти, щоб надати допомогу другові. Наснилися її кущики, що ростуть в кімнаті? Людина готова перейти на новий щабель життя.

Що з нею робили?

До чого сниться продавати зелену розсаду уві сні? Це застереження: якщо забудете про обережність — можете самі занапастити те, куди вклали багато праці. Сонник рекомендує: ретельно продумуючи свої вчинки, слова, уникнете можливих негативних наслідків.

Самі її вирощували, поливали, доглядали? Чи зможете своєю працею, наполегливістю, рішучістю досягти стабільності. Купували — ваше матеріальне становище покращиться. Продавали — зробите прикрої помилки, тому доведеться починати домагатися поставленої мети спочатку.

Просити розсаду капусти у кого-то уві сні — означає наяву залежати від кого-то. Обмінюватися нею з іншими — заслужити гарну думку про себе інших людей.

Справи, добробут

Приснилися молоді паростки віщують поступове поліпшення справ і достатку сплячого. Сонник повідомляє: великі, міцні рослини підсилюють це значення, а слабкі, дрібні радять поки не чекати істотного прогресу.

Зелена розсада уві сні уособлює хороше ділове початок. Можна будувати сміливі плани, починати нові проекти. Чи вдасться успішно завершити вже розпочаті, навіть ті, які, здавалося б, «застопорилися».

Наснилося городня або квіткова розсада також означає нові борги. Можливо, для придбання необхідної речі знадобиться велика сума, однак гарненько подумайте, повернете чи борг вчасно.

Любов, стосунки

Садити уві сні розсаду помідорів — сновидец сподівається на зміцнення любовних відносин, благополучне сімейне життя. Сонник вказує: гармонія залежить від нього, тому треба докласти максимум зусиль. Однак не слід занадто нав’язуватися коханій людині, адже тоді можна його лише відштовхнути.

До чого сниться спостерігати, ніби хтось її висаджує або поливає? Незабаром отримаєте допомогу від родичів, друзів. Сонник також трактує такий сюжет як знамення прийдешніх сприятливих змін.

Сонник розсада, до чого сниться розсада уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: