Сонник розпустити волосся, до чого сниться розпустити волосся уві сні

Розпустити волосся уві сні — до подорожей, відряджень, матеріального благополуччя. Якщо сновидіння наснилося жінці — впору чекати пропозиції руки і серця від постійного кавалера. До чого сниться чоловікам довга шевелюра, сонники пояснюють величезною потенцією, розкутістю в сексі, фінансовим прибутком.

Докладні трактування з Сонника Міллера

Тлумачення сну у психолога не зводиться тільки до далекій дорозі, сексуальним задоволенням. Сновидіння, в якому довелося розпустити волосся, бачити свою голову при цьому непокритою, означає безхарактерність, легковажність, невміння будувати особисті взаємини.

Щоб зрозуміти, до чого сняться розпущене патли, сонник Міллера пропонує згадати їх колір, довжину, ступінь доглянутості:

 • Світлі і густі — до різкого зльоту проектів, фінансового прибутку;
 • Довгі і темні, але рідкісні — до підриву репутації;
 • Брудні — до насмішок з боку близьких, недовірі;
 • Красиві і доглянуті — до укладення шлюбу, вигідному контрактом.
 • Друзі будуть захоплюватися вашої мудрістю

  Відчути полегшення після того, як вдалося уві сні розпустити волосся — до розплутування складних ситуацій наяву. Сновидіння означає, що хтось лагодив перешкоди, але тепер ви їх зможете усунути без зайвих зусиль і втрат. Сонник Нострадамуса рекомендує бути уважним до дрібниць, не допускати легковажних рішень, якщо наснилися розпущене локони.

  Успішне просування ідей, творчі злети, благополучне завершення тяжб, сварок — саме те, до чого сняться розпущене волосся. Бачити таку зачіску на близьких уві сні — теж хороший знак. Дуже скоро чекайте їх тріумфу, перемог, підвищення. Мудрі рішення прийдуть в голову тому, хто тут же зміг заплести тугу косу.

  Прагніть до вдалого шлюбу

  Якщо незаміжньої дівчини приснилося, що довелося розплітати косу, знімати шпильки, банти, стрічки — значить, вона готова до сімейного життя, до різких змін по зміні місця проживання. У найближчі місяці, тижні шанувальники будуть набридати увагою, подарунками, пропозиціями.

  До чого сниться розпустити волосся, сонник Ванги пояснює настанням світлої смуги. Віщунка обіцяє радісні звістки майже кожен день. Чистий і густа шевелюра уві сні свідчить про випробування владою, грошима, яке сновидцу вдасться пройти з честю.

  Проявіть пильність

  Бачити немиті, засмальцьовані кучері, які не виходить розчесати, розділити — до втоми, втрату довіри, поваги. Будьте готові до глузуванням з боку колег, однокурсників, членів сім’ї. Крім того, сонники застерігають від можливості потрапити у вир інтриг, позбутися грошей, стати жертвою чвар, наклепів.

  Чепуритися, доглядати за локонами уві сні перед невідомим чоловіком — погано. Легковажність, недбайливі вчинки приведуть до зради, розставання. Чим довше приснилася коса, яку ви розплітали, тим довший виявиться сварка. Кохана людина може виїхати далеко і надовго. Знайти і повернути його виявиться непросто.

  Сонник розпустити волосся, до чого сниться розпустити волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: