Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розмовляти по телефону, до чого сниться розмовляти по телефону уві сні

Розмовляти по телефону — прерогатива дам, в більшості своїй. Але це наяву, а ось уві сні це заняття може захопити і представника сильної статі. Сонники підказують, що для більш точного пояснення,, до чого сниться балаканина по телефону, потрібно пригадати подробиці того, що ви бачили: хто з ким вів бесіду, про що говорили, на якій ноті розпрощалися.

Сонник Г. Х. Міллера

Можливість збитися з наміченого шляху з’явиться у того, хто уві сні бачив себе розмовляє по телефону, вважає сонник Міллера. А якщо це бачення наснилося жінці, то їй необхідно підготуватися до того, що доведеться відстоювати своє чесне ім’я, відбиваючись від нападок заздрісників. А якщо вона не змогла поговорити з-за перешкод, то з-за злих пліток і пересудів вона може втратити дорогого серцю людини.

Пара слів про співрозмовників…

Від того, з ким уві сні ви говорили, може змінюватися пояснення,, до чого сниться телефонна розмова.

 • Спілкуватися з мамою — не відкидайте поради інших.
 • Бачити уві сні діалог з батьком — до позитивних змін у житті.
 • Базікали уві сні по мобілці з одним — чекайте допомоги в справах кар’єрних.
 • Мило розмовляти з коханою дівчиною — до розладу відносин в реальності.
 • Бабуся-покійниця подзвонила — до набуття нових знань, а можливо, і чужих таємниць.
 • Приємна бесіда, як символ успіху

  Хорошим прогнозом є приснилося бачення, в якому ви розмовляли по телефону зі знайомим чоловіком. Східний сонник пророкує радісні зміни, особливо це актуально, якщо уві сні ви обговорювали з чоловіком жіночі теми. Базікали уві сні з незнайомим чоловіком або з жінкою — знайдете впливового покровителя.

  Хочете дізнатися,, до чого сниться телефонну розмову з жінкою, яка клятвено обіцяє вам щось? Відповідь ви знайдете на сторінках Місячного сонника: вас чекають несподівано-радісні звістки. А ось розмовляти по телефону з чоловіком — знак того, що ви віддалилися один від одного. Спілкуючись з чоловіком, ви розумієте, що це не його голос? Це до розставання.

  Діловий діалог — вплив ззовні

  Наснилося, що ви розмовляєте по телефону про справи з колишнім керівником, і хочете зрозуміти, до чого це сниться? Бачення означає, що на вас благотворно впливає чужу думку, підказує Циганський сонник.

  А якщо наснилося, що ви вирішуєте питання ділового характеру з колишнім чоловіком або коханим, то це означає зворотне — не піддавайтеся чужому впливу, воно негативно позначиться на вашій подальшу долю.

  Любовний воркування — Вся увага на себе

  Спроба зв’язатися з коханим хлопцем закінчилася невдачею? Вам варто звернути увагу на ваші стосунки, вони втратили свій запал, стверджує сонник міс Хассе.

  А ось тлумачення сну, в якому ви посварилися з коханим хлопцем, розмовляючи по телефону, каже, що ви не задоволені тим, як мало уваги він вам приділяє.

  Зв’язок з загробним світом, або Несподівані повороти долі

  Непогані перспективи обіцяє сновидіння, в якому ви розмовляли по телефону з померлим насправді приятелем. Сонник Нострадамуса так пояснює, до чого це сниться: вас не злякала бесіда з померлим — чекайте пропозиції перспективної роботи. Ви налякані розмовою з померлим? За вигідну справу доведеться поборотися.

  Ще одна мрія, пов’язана з небіжчиком, обіцяє радість: наснилося, що ви підняли трубку апарата і почули стогін небіжчика — вас чекає гарна звістка. А якщо ви почали розмовляти з небіжчиком, причому такими ж неясними звуками, як і він — вам вдасться досягти консенсусу в давній суперечці.

  Сонник розмовляти по телефону, до чого сниться розмовляти по телефону уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: