Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розлучення з чоловіком, до чого сниться розлучення з чоловіком уві сні

Іноді наші страхи проектуються підсвідомістю, знаходячи форму сновидінь. Будь-яке невдоволення собою або своїми нинішніми відносинами знаходить своє відображення у сні. Сонники визначають такі образи як підказки, тлумачачи,, до чого сниться розлучення з чоловіком, взаємністю і відданістю обранця.

Сонник Денніз Лінн пропонує проаналізувати власні мотиви і дії, які викликали приснився картинку. Можливо, Ви відчуваєте страх, припускаючи, що друга половинка бажає покинути Вас або ж самі не впевнені в тому, що хочете провести все життя з цією людиною. Оцінюючи таким чином ситуацію, вирішите, що потрібно зробити, щоб уникнути подібних обставин наяву.

Ще один варіант тлумачення,, до чого сниться розлучення з чоловіком, пояснюється символьним розколом психологічного ядра сновідящего, незгодою між серцем і головою, чоловічої та жіночої частиною загального Я.

Чия ініціатива?

Якщо шлюборозлучний процес уві сні відбувся на вимогу чоловіка, значить, у відносинах між закоханими є багато недоговореного. Приснилося бачення є своєрідним поштовхом, що провокує поміняти щось у взаєминах і сімейного життя.

За версією сонника Міллера, приснилося сновидіння вказує на підсвідоме невдоволення сновідящего своїм оточенням або товаришами. Молодій дівчині, бачити подібний образ — до можливого зрадництва обранця. З вини недоброзичливців, планована весілля знаходиться під загрозою.

Самою бути ініціатором розлучення з чоловіком — придивіться до оточення, біля Вас знаходиться людина, що зазнає заздрість до вашої сімейної ідилії і бажаючий зруйнувати Ваш спокій і радість.

Згідно Хассе, бачити уві сні власний шлюборозлучний процес, віщує відчуття провини за бездумний вчинок, гідний покарання.

Ще одне пояснення,, до чого сниться зважитися на розлучення з чоловіком, підказує сонник Ванги. За версією тлумача, приснилося бачення віщує про можливість оцінити кращі якості своїх близьких людей.

Особливості шлюборозлучного процесу

Бачити уві сні, що розлучення з чоловіком відбувся, і Ви вирішили почати нове життя, не віщує сонником нічого хорошого. У реальному житті, всі плани і надії сновидіння не виправдаються, а навколишні звинуватять в аморальній поведінці.

Те,, до чого сниться почекати з розірванням шлюбу, позначає, що наяву сновідящій проявить максимум розсудливості і прекрасно впорається з виниклими тимчасовими труднощами.

Зі скандалом розривати подружні стосунки уві сні, говорить про необхідність мати власну думку. В останній момент передумати — Ви з розумінням поставитеся до потреб всіх членів сімейства.

Минулі узи

Уві сні пережити розлучення з колишнім чоловіком, пояснюється тим, що спляча людина ніяк не може пробачити собі скоєних в минулому помилок. Сонник радить розібратися в своїх відчуттях, щоб не повторити невдалий сімейний сценарій, раз і назавжди закривши двері в минуле.

Якщо розірвання шлюбу з колишнім чоловіком відбулося напередодні в реальному житті, значить, підсвідомо, сновидицей не готова остаточно поставити крапку у взаєминах. Це може зробити тільки час, терпіння і нові захоплення.

Спостерігати уві сні за тим, як хтось розриває подружні узи з колишнім коханим, свідчить сонником про нужду персонажа в підтримці, турботі і розумінні.

Сонник розлучення з чоловіком, до чого сниться розлучення з чоловіком уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: