Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розлучення, до чого сниться розлучення уві сні

Пережитий уві сні розлучення тлумачиться сонниками з точністю навпаки. Те,, до чого сниться розірвання відносин з коханим, вказує на його щиру любов і відданість.

Розлучається уві сні за версією Єврейського сонника, позначає поява в реальному житті причини звинуватити себе у вчинку, гідному покарання. Згідно зі Східним тлумачу приснилося сновидіння про розлучення пророкує вагомі зміни в житті персонажів.

На думку Спільного сонника, рішення про розлучення уві сні є явним показником того, що в сім’ї сплячої людини все чудово, любов — взаємна, а взаємини — ідеальні.

Власний шлюборозлучний процес

За версією сонника Д. Лоффа розлучення з чоловіком або дружиною уві сні тлумачиться появою сумнівів з приводу вірності своєї другої половинки або прихованої образи, невдоволення нею.

Заміжній жінці, приснився розлучення з чоловіком пророкує зміну взаємин з коханим. Можливо, сновидицей слід вжити заходів для пожвавлення і поновлення почуттів, створення теплої і затишної атмосфери в будинку.

Для дівчини, розірвання шлюбу з майбутнім чоловіком є ​​попередженням про невірність коханого, а також про те, що весілля знаходиться під загрозою зриву, в результаті чого, сновидицей ще довгий час буде залишатися самотньою.

Чоловікові, закінчення відносин з дружиною символізує сонником підсвідоме неприйняття дій подружжя. Ще одним тлумаченням,, до чого сниться подібний сюжет, віщує важку роботу, здатну забезпечити досить стерпне існування сім’ї, але серйозно підірвати здоров’я.

Ісламський сонник пояснює,, до чого сниться розлучення з дружиною, швидким збагаченням. У Корані на цю тему є послання Всевишнього, яке свідчить, що якщо чоловік і жінка все ж розійдуться, Аллах їх щедро збагатить.

Розпад чужої сім’ї

Пережити уві сні розлучення батьків, на думку сонника, символізує виникнення невеликих чвар між батьками і дітьми. Це одвічне протистояння поколінь дозволить домочадцям краще зрозуміти один одного і зблизитися.

Найбільш вдалим є бачення, в якому рішення батьків розійтися було обопільним, що ознаменовує радісна подія і щасливий збіг обставин, що допоможуть реалізувати давно плановані задумки.

У деяких тлумачів, то, до чого сниться розлучення батьків ототожнюється з емоційним станом сновидіння і його реакції на нинішню сімейну обстановку. Можливо, Ви не бачите іншого виходу з ситуації, що неприємній ситуації.

Бачити уві сні розірвання шлюбу знайомих або друзів, свідчить про появу розбіжностей між сновідящій і цими людьми. На думку сонника Стерво, приснився сюжет про розлучення, що відбулося одного і подруги означає, що дружні взаємини з ними не пройдуть випробування на міцність, і з часом дружба припиниться.

Сонник Мандрівника дає дещо інше тлумачення,, до чого сниться рішення знайомих розірвати відносини. За версією тлумача приснився картинка віщає про настання щасливих часів для персонажів.

Довелось бачити уві сні чужий розлучення зовсім незнайомих людей, значить, в реальному житті у сплячої людини з’явиться прекрасна можливість оцінити по заслугах гідності своєї другої половинки.

Причина розлучення

Якщо жінці наснилося, що чоловік хоче подавати на розлучення, значить, підсвідомо сновидицей не впевнена в надійності свого чоловіка. Можливо, це викликано не стільки поведінкою коханого, скільки Вашої невпевненістю в собі.

Вести уві сні тривожний розмова про припинення шлюбного союзу передрікає дурні і порожні розмови наяву. Вам слід більше уваги приділяти реалізації власних обіцянок і давати клятву дуже обдумано.

Якщо зрада коханої людини уві сні послужила приводом анулювання шлюбу, значить, наяву сновідящій печеться більше про свій комфорт і світовідчутті, ніж про зручність інших. Бути може Вам варто звернути увагу на свою другу половинку, подарувати їй тепло і турботу.

Сонник розлучення, до чого сниться розлучення уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: