Сонник розмова з небіжчиком, до чого сниться розмова з небіжчиком уві сні

До чого сниться сновідійний розмова з небіжчиком? Сонник впевнений: все що уві сні говорять мерці — щира правда. По суті, це попередження або ж схвалення, яке прийшло з потойбічного світу, яке без праці сприймається людським мозком. Тому необхідно запам’ятати кожне слово і неодмінно прийняти його до відома.

Трактування по Міллеру

Сонник Міллера підтверджує цю теорію і звертає увагу, що покійні родичі уві сні можуть давати поради, схвалювати якісь дії, попереджати про радісні події або нещастях.

З чого починати?

До чого сниться подібний сюжет найчастіше? Тлумачення сну необхідно починати з загального аналізу атмосфери бачення, особистих емоцій і поведінки самого померлого.

Так бачити веселого і задоволеного мерця — до добра, якщо ж він сумний або навіть злий, то сонник вважає, що можна залишити всі надії на поліпшення.

Не поспішайте!

Що значить уві сні звичайна розмова з небіжчиком, який пішов не так давно? Подібне спілкування частіше за інших попереджає про реально небезпеку.

Наснилося, що покійний взяв з вас якесь обіцянку? Сонник нагадує: якщо ви не виконаєте його наяву, то піде особливо важкий життєвий етап.

Бачити, що мрець йде сумним — означає, що ви готові зробити вкрай поганий вчинок.

Будьте пильні!

Уві сні ви базікали зі своїм померлим батьком? Проявіть обережність у фінансових питаннях, є ризик укладення провальною угоди.

Розмова з небіжчиком закликає подбати про особистісну репутації, а дамам обіцяє раптове розставання з коханою через банальну зради.

Не відмовляйте!

Наснилося, що ви безтурботно спілкувалися з покійною матір’ю? Сонник радить позбутися надмірної підозріливості — саме вона джерело всіх бід.

Довелось бачити і говорити уві сні зі знайомим покійним? Дуже скоро хтось попросить у вас допомоги — постарайтеся не відмовити.

Хто приснився?

До чого ще сниться нічну розмову з небіжчиком? Інтерпретація образу залежить від особистості померлого і ступеня споріднення.

 • Обоє батьків — багатство, щастя.
 • Дідусь / бабуся — грандіозна подія сімейного масштабу.
 • Брат — щастя.
 • Сестра — невизначеність, туманність перспектив.
 • Чоловік — неприємності.
 • Друг — погані вісті.
 • Запам’ятайте!

  З огляду на сучасного розвитку технічного прогресу сонник зазначає, що розмова з небіжчиком уві сні може відбутися не тільки що називається «в живу», а й по телефону.

  Наснилося, що вам подзвонив мертвий? Ця людина досі надає невидимий вплив на вашу життєву лінію.

  До чого сниться, якщо ви самі задумали зателефонувати покійному?

  Якщо зв’язок була поганою, то це означає, що вам необхідно налагодити відносини з особливою із близьких. Якщо хорошою, то достатньо лише запам’ятати все, що буде сказано на іншому кінці дроту.

  Не ризикуйте!

  До чого ще сниться телефонну розмову з небіжчиком? Сонник радить ще раз переглянути власні плани і усунути їх недоліки. Бачення також попереджає про інтриги, якими вас обплітають недруги.

  Приснився телефонний дзвінок з того світу? Будьте уважні в своїх діях, постарайтеся не ризикувати і не вплутуватися в сумнівні підприємства.

  Крім того телефонну розмову з померлими батьками в нічних мареннях закликає піклуватися про власне здоров’я.

  Сонник розмова з небіжчиком, до чого сниться розмова з небіжчиком уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: