Сонник розбитися на машині, до чого сниться розбитися на машині уві сні

Розбитися на машині уві сні не завжди погано. Виявляється, якщо приснилася аварія, значить, сновидец давно готовий до кардинальних змін в особистому житті і на робочому місці. А ось сновидіння, в якому довелося бачити розбитий автомобіль, означає деякі труднощі на шляху до мети. Детальніше ознайомитися,, до чого сниться аварійна ситуація, можна в сонниках відомих тлумачів.

Попередження сонника Міллера

Психологи стверджують: якщо наснилося, що сновидіння попало розбитися на машині, значить, зараз він переживає емоційне навантаження. Однак, тлумачення сну у Міллера не зводиться до одних тривог. Навпаки, сновидіння означає, що зовсім скоро ви звільнитеся від тривалого морального напруги, побачите шляхи виходу зі складного становища.

На думку психотерапевтів, бачити аварію уві сні, розбитися на машині можна по-різному. З’ясовуючи,, до чого сниться подібна катастрофа, слід згадати подробиці:

 • Залишитися без єдиної подряпини — до доленосного знайомству;
 • Зазнати пошкоджень — до зміни пріоритетів, життєвих цінностей;
 • Бачити повністю розбиту машину — до краху надій;
 • Пережити смерть — до зцілення від важкої недуги.
 • Будьте відкриті для нових побачень

  Розбитися на машині уві сні, бачити повністю непридатне авто і при цьому залишитися цілим і неушкодженим — відмінний знак. Сонник Нострадамуса передрікає зустріч, яка переверне все ваше життя в кращу сторону, якщо наснилося, що в транспорті був ще й пасажир.

  Знайомство з людиною, про яку давно мрієте, виконання деяких бажань, поліпшення матеріального добробуту — саме те,, до чого сниться аварійна ситуація на дорозі. Чим швидше ви прокинулися від такого сну, тим стрімкіше будуть розвиватися події реального життя. Незначні пошкодження на тілі говорять про зміну поглядів, переконань.

  Прислухайтеся до інтуїції

  Якщо приснилося, що автомобіль, на якому ви їхали, не підлягає відновленню — чекайте перешкод з боку колег, начальства, старших родичів. Справи трохи застопоряться, якщо довелось бачити частини механізмів, розкидані по дорозі.

  Чим більше буде потрібно ремонту транспорту після аварії уві сні, тим важче буде проштовхувати вже розпочатий проект наяву. Не поспішайте засмучуватися, сонник Цвєткова стверджує, що труднощі тільки загартують характер сновидіння і далі по життю він попрямував бадьоріше і впевненіше.

  Попереду тільки злети

  До чого сниться розбитися на машині, роз’яснює і сонник Ванги. Виявляється, смертельний результат обіцяє тільки хороші перспективи. У хворих людей включаться внутрішні резерви організму, процес одужання піде максимально швидкими темпами.

  Здоровим людям сучасні сонники пророкують ряд позитивних змін на роботі, в особистому житті. Чим реальніше здавалося сновидіння, тим більш насиченим і яскравіше будуть зустрічі, події.

  Сонник розбитися на машині, до чого сниться розбитися на машині уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: