Сонник розбити яйце, до чого сниться розбити яйце уві сні

Примарилося під час нічного відпочинку яєчко є символом благополуччя, достатку, цілісності. Ось тому розбити яйце уві сні — негативний знак. Сонник пророкує грошові збитки і всілякі неприємності. Але, далеко не всі пояснення,, до чого сниться даний символ так негативні. Є і більш позитивні тлумачення.

Дізнаєтеся таємницю

Бачити уві сні, як ви власноруч вирішили розбити яйце — на превеликий подив. Сучасний сонник переконаний, що в найближчому майбутньому ви дізнаєтеся якусь таємницю, яка змусить добряче похвилюватися. До хорошого зміниться доля або до поганого безпосередньо залежить від вашої реакції. Спробуйте навіть в негативних подіях відшукати користь для себе на майбутнє.

Мандрівник роз’яснює,, до чого сниться кидати курячі яєчка об стіну. Якщо приснилося подібне, то потрібно бути вкрай обережним своїх вчинках, а також висловлюваннях. Примарилося розколеними курячі або якісь інші яєчка — знак, що слід стати більш серйозним, щоб не «бовкнути» зайвого і не нашкодити собі.

Настають зміни

Бачити уві сні курячу шкаралупу — до початку абсолютно нового життєвого періоду. Не виключено, що в даний момент ви не підозрюєте про те, що чекає завтра. Тільки ось Універсальний сонник пророкує нові знайомства, зростання по кар’єрних сходах, подорожі. Чи не губіться. Використовуйте абсолютний кожен виник шанс на побудову того життя, про яку давно мріяли.

Розбити яйце в своїх нічних мріях долонею — до нових відносин. Якщо приснився такий сюжет, це означає, що наявні взаємини з протилежною статтю вичерпали себе. В даний момент ви прагнете до яскравих емоцій і любовним пристрастям. Дещо по-іншому,, до чого сниться аналогічне бачення, пояснює Велес. Сонник Велеса свідчить, що може статися неприємність.

Тлумачення з сонника Міллера

Бачити уві сні, що вам вдалося розбити яйце з першого разу кулаком — до важких душевних терзанням. Сонник Міллера вважає, що вам не вистачає душевної гармонії, умиротворення. Якщо самостійно налаштуватися на позитив ви не можете, не соромтеся, скористайтеся професійною допомогою. Консультація фахівця дозволить визначитися з тим вектором, за яким слід рухатися в найближчі місяці.

Цей же провісник розтлумачує,, до чого сниться кольорова шкаралупа. Якщо приснилося, що ви дивитеся на гору різнобарвною шкаралупи, то наяву це означає, що зможете добре повеселитися. Знайомі стануть запрошувати на галасливі вечірки, а друзі та родичі напрошуватися в гості.

Найрізноманітніші передбачення

Щоб тлумачення сну було максимально правдивим, при пошуку відповіді на питання, до чого може приснитися той чи інший символ, слід не випускати з моменту навіть самі, здавалося б, незначні деталі сюжету.

 • Розбити яйце уві сні і довго переживати через це — до сліз.
 • Дитина зіпсував майбутню яєчню — до недомовкам і сварок з близькими родичами.
 • Чоловік або дружина кидалися яйцями — скандали, можливий розлучення.
 • Нести товар на продаж і ненавмисно його весь розбити — до грошових збитків.
 • Сонник розбити яйце, до чого сниться розбити яйце уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: