Сонник розлити воду, до чого сниться розлити воду уві сні

Розлити воду уві сні, бачити калюжу на підлозі — до прибутку, надмірною почуттям, які переповнять душевний світ сновидіння. Розлита рідина означає міцне здоров’я, приємний роман і позитивні зміни. Але тільки в разі, якщо наснилося, що вона була чиста і прозора. До чого сняться брудні краплі, традиційні сонники пояснюють негараздами.

Що радить сонник Міллера

Психологи тлумачення сну зводять до підсвідомого прагнення людини до нових відчуттів, ектсріму. Збирати розлиту рідину уві сні — означає, бути готовим до серйозних стосунків. Вельми добре, якщо наснилося, що вода була тепла і не доставила при збиранні ні найменшого дискомфорту.

Розповідаючи,, до чого сниться розлити воду, Густав Міллер пропонує згадати сновидіння детально:

 • Бачити калюжу на підлозі — на радість, задоволень, прибутку;
 • Вживати заходів щодо усунення пориву, збирати залишки з паркету — до успішного лікування, розширення житлоплощі;
 • Розплескати мінералку або шампанське — до вагітності, сексуальним надмірностей;
 • Бачити розлиту бруд — до сварок, домашнім негараздів, хвороби.
 • Поспішайте влаштовувати особисте життя

  Не потрібно боятися розлити воду уві сні — сонники стверджують, що сновидець переповнений життєвою енергією, емоціями і готовий поділитися прекрасним настроєм і своїми почуттями з оточуючими. Навіть, якщо наснилося, що ви стояли по щиколотку в теплій, приємній лужице.

  А ось, до чого сниться окріп, пролита на лінолеум, або на паркет в будинку, сонники пояснюють наступним чином. Виявляється, ви давно готові до гарячих і пристрасним відносин. Нарешті зустрінеться людина, яка буде готовий розділити почуття.

  Не пропустіть нові можливості

  Чистий цівка, збігає по відру або склянці уві сні, символізує багатство, подарунки, раптову прибуток. Крім того, якщо наснилося, що вам довелося її збирати, витирати, промокати — будьте готові до добрих чуток. Сновидіння означає, що репутація буде відновлена, а вороги покарані.

  Сонник Нострадамуса рекомендує починати нову справу, якщо довелось бачити кристально чисту рідину, переливається через край. Розширення житлоплощі, швидке одужання когось із рідних, поповнення бюджету — саме те,, до чого сниться розлити воду і не послизнутися при цьому.

  Коли потрібно бути обережніше

  Розлити воду уві сні брудну, або з поганим запахом — погано. Сонник Ванги попереджає про можливість захворіти, отримати травму. До того ж, сновидіння може означати сварку з рідними, сусідами, друзями. Намагайтеся уникати конфліктів в найближчі тижні, якщо не хочете, щоб вони затягнулися надовго.

  Студена, крижана волога на підлозі символізує різке охолодження до коханого. Не бійтеся рвати відносини, які не приносять користі і позитивних емоцій обом партнерам.

  Сонник розлити воду, до чого сниться розлити воду уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: