Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розлилася річка, до чого сниться розлилася річка уві сні

Бачити весняна повінь — до припливу почуттів, появи шанувальників, стабільного доходу і гарному відпочинку. Сновидіння означає добробут в побуті, на роботі, в особистому житті. Якщо приснилося, що річка розлилася, але залишалася при цьому спокійною, рівною, чистою — значить, настав час відпустки, подорожей. А ось до чого сняться бурхливі потоки, що заливають все навколо, сонники розглядають в залежності від емоцій, отриманих уві сні.

Різні трактування в сонник Міллера

Психолог пророкує кілька варіантів розвитку подій, якщо наснилося, що річка розлилася прямо на ваших очах. Переправлятися по розливу на човні на протилежну сторону — знак довгої, успішного життя. Якщо річка уві сні виявилася ще й глибокої, чекайте від долі щедрих подарунків. До чого сниться, що розлилася річка в невідповідний момент, сонник Міллера роз’яснює так:

 • Потрапити у вир — до періоду скандалів, сварок вдома, на роботі, з друзями;
 • Бути в цей момент на мосту — до здійснення головної мрії;
 • Тонути — до захворювання, або фінансовим труднощам;
 • Намагатися вибратися з брудною, холодної води — до чуток, причіпок з боку начальства.
 • Не пропустіть нагороду

  Сонник Нострадамуса стверджує, що вельми добре бачити багато риби, морських тварин в момент, коли розлилася річка уві сні. Несподіваний виграш, успішна операція, вигідна покупка — саме те,, до чого сниться тихе повінь. Сновидіння означає поповнення не тільки в бюджеті, але і різке збільшення складу родини.

  Крім того, можливий приїзд далекого родича, друга дитинства, повернення улюбленого з відрядження, подорожі. Дуже добре, якщо наснилося, що довелося бачити річкових мешканців, плаваючими і плещуться в прозорих невеликих хвилях.

  Будьте обережні

  Куди гірше, коли наснилося кілька вируючих потоків, котрі рвонули в різні боки, коли розлилася річка. Тлумачі обіцяють, що спокійний ритм буде порушений, обов’язково з’явиться розлучниця або розлучник, весь світ ополчився на вас. Чутки і плітки, всупереч вашому бажанню, дійдуть до обранця.

  Сучасні сонники тлумачення сну не зводять до одних тільки сварок на ґрунті ревнощів. Сновидіння очікує невдоволення начальства, докори від батьків, старших родичів, якщо уві сні довелося ховатися і ховатися від розлючених потоків.

  Бережіть моральне і фізичне здоров’я

  Душевна рівновага покине і тих, кому уві сні довелося бачити вир. Спроби вибратися з нього свідчать про те, що наяву вам доведеться протистояти сильним конкурентам. Продумайте свою стратегію заздалегідь і не відступайте від закону ні на один пункт. Тоді всі спроби зламати вас, виявляться безуспішними.

  Тонути, або бачити потопаючу людину в той час, як розлилася річка, — до початку захворювання. До чого сниться йти під лід, годі й шукати біля себе навіть соломинку, добре роз’яснює сонник Ванги. Виявляється, організм давно подає сигнал про втому. І вам замість постійних навантажень слід приділити увагу відпочинку.

  Сонник розлилася річка, до чого сниться розлилася річка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: