Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник роздягатися, до чого сниться роздягатися уві сні

Роздягатися уві сні — часто здійснюється дію. Часом таке сновидіння буває продиктовано проектуванням реальності в нічні марення, а іноді — є попередженням про те, що хтось може відкрити ваш секрет. Щоб зрозуміти,, до чого сниться даний процес, сонники рекомендують розглянути свою мрію з різних ракурсів: що стало причиною роздягання, чи були свідки цього, а так же де саме все це відбувалося.

Думка Міллера

Непорядні вчинки зробить в реальності та сновидицей, яка уві сні роздягалася — вважає сонник Міллера. А якщо при цьому дамочка ще й крутилася біля дзеркала, милуючись власною наготою, то таке бачення означає умисне розпалювання скандалу навколо себе.

А ось, що приснився сюжет, в якому молода дівчина роздягається і з жахом розуміє, що її шкіра в’яла і зморшкувата, означає плітки і пересуди, з якими їй доведеться зіткнутися.

Роздягатися з власної волі — ознака відвертою натури

Наснилося, що ви роздягаєтесь перед сном, при цьому акуратно складаєте одяг в шафі або на стільці? Це говорить про те, що ви зумієте заручитися підтримкою колег, завдяки своїй простоті й відкритості.

А ось, розбираючись,, до чого сниться роздягання в лазні, уточніть, що за заклад ви відвідали уві сні. Якщо ви бачили себе в громадській або в заводській лазні, то будьте готові до того, що ваша відвертість може дати прямо протилежні результати. А якщо це була особиста банька або сауна, то можете бути спокійні — вам не варто побоюватися говорити відвертості.

Хтось змусив вас роздягатися: Від боргів до секретів

Бачити уві сні, що хтось змушує вас роздягатися — ознака того, що якийсь суперник або недоброзичливець дізнається про вас якусь таємницю і не може зачекати з її оприлюдненням. Врахуйте це, мовить сонник пастора Лоффа.

Своє тлумачення сну приснився роздягання з примусу пропонує сонник Мандрівника: ймовірно, ви є чиїмось боржником. Так ось, цей сюжет говорить про те, що кредитор змусить вас розрахуватися по боргах.

Любовний побачення, як відображення реальних відносин

Наснилося, як ви роздягаєтесь догола перед чоловіком? Ви занадто квапте події, пророкує Східний сонник. А якщо навпаки, бачите, що одягаєтеся, то сновидіння так само має зворотне значення — відносини розвиваються надто повільно через вашу нерішучості.

А ось, до чого сниться, що ви не просто самі роздягаєтесь догола перед чоловіком, але і роздягаєте його, за версією сонника Лонго: скоріше за все у вас намітилися труднощі в житті і ви інтуїтивно тягнетеся до когось сильнішого і досвідченому, здатному вам допомогти.

Інші місця «оголення»

У сонників є ще кілька пояснень того,, до чого сниться роздягатися. Пригадайте тільки, де саме уві сні це відбувалося. Отже, це був:

 • Пляж, басейн — до прилюдно ганьби або розголосу секретних фактів;
 • Кабінет лікаря — вам варто замислитися над своєю репутацією;
 • Примірочна — ви самі не знаєте, чого хочете;
 • Масажний кабінет — прийшов час розслабитися і довіритися комусь близькому;
 • Роздягальня спортзалу — Не базікай зайвого, інакше пошкодуєте про це в подальшому.
 • Сонник роздягатися, до чого сниться роздягатися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: