Сонник роздягальня, до чого сниться роздягальня уві сні

Наснилося роздягальня говорить про те, наскільки впорядкована ваше життя, підказують сонники. Однак, тлумачачи,, до чого сниться гардеробна, варто враховувати, де вона була, що в ній висіло, і чи був там порядок уві сні. Саме ці деталі допоможуть зрозуміти, чого чекати від життя.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера роздягальню, а також все, що пов’язано з роздяганням, ототожнює з непорядними вчинками та намірами.

Якщо вам приснилося, що ви знімаєте з себе весь одяг і здаєте в роздягальню, то в реальності таке бачення означає, що ви своєю поведінкою накликаєте на себе неприємності, які виразяться в плітках і обмовився.

Шкільна роздягальня: Від нехлюйства до прагнення до порядку

До чого сниться шкільна роздягальня? Сучасний сонник запевняє, що це «місце», приснився, символізує незібраність і нехлюйство сновідіци. Особливо актуально таке тлумачення сну, якщо в гардеробній хаос і безлад.

А ось бачити уві сні себе гардеробницею, що приймає одяг у школярів і розвішують її по місцях, означає ваше прагнення навести порядок у всьому, що вас оточує. Навіть в тому, що не стосується особисто вас, підказує сонник.

«Театр починається з вішалки…», або Цікаві знайомства і гіркі розчарування

Бачити уві сні театральний гардероб, де рівними рядами стоять вішалки з красивою дорогим одягом — шубами, манто, хутряними палантинами — символ того, що вам випаде щасливий випадок познайомитися з цікавим і впливовим людиною, що має не тільки влада і гроші, а ще й великий кругозір, а також високий інтелект.

Приснилася порожня театральна роздягальня? Не будуйте плани і не сподівайтеся на заплановані зустрічі, вони не відбудуться. А якщо ви все ж зустрінетеся з тим, з ким хотіли, то це буде марна трата часу, засмучує Східний сонник. Навчіться не брати невдачі близько до серця, радить тлумач.

Спортзал та інші громадські заклади — Успіх залежить від вас!

До чого сниться роздягальня в спортивному залі, добре відомо сонником Цвєткова. Згадайте, віщає провісник, якщо ви комфортно себе почували в «переодевалки» спортзалу, не соромились і не ховалися від інших відвідувачів, то в реальності можете розраховувати на успішне завершення розпочатих справ і проектів.

Бачите уві сні, що в роздягальню стоїть величезна черга? Із здійсненням мрії доведеться почекати. А якщо уві сні ви забули свої речі в комірці в басейні, то вам варто припинити займатися виведенням «на чисту воду» інших людей — ви можете залишитися на самоті з купою комплексів і образ.

Як вона виглядала

Згадайте, який вид уві сні мала роздягальня, а сонники підкажуть вам,, до чого сниться кожне її стан. Отже, вона була:

 • З ремонтом і з добротними меблями — друзі допоможуть вам впоратися з труднощами;
 • Зі старими вішалками, без ремонту — вам доведеться вирішувати проблеми самому;
 • Взагалі без меблів, цвяхи вбиті в стіну — не потрібно сподіватися на диво, вершите чудеса самі;
 • Сучасна, з особистими осередками — вам комфортно тільки тоді, коли ніхто вас не турбує.
 • Сонник роздягальня, до чого сниться роздягальня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: