Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбити посуд, до чого сниться розбити посуд уві сні

Побачена уві сні всіляка кухонне начиння символізує домашнє вогнище, затишок. Сонник вважає, що за таким сновидіння можна зробити висновки про поточні взаєминах з родичами. Розбити посуд в нічних мареннях — досить тривожний знак. Хочете точніше дізнатися,, до чого сниться подібне? Уважно вивчіть всі наявні прогнози.

Зіткнетеся з несподіванкою

Бачити уві сні, як ви абсолютно випадково розбили посуд — до сюрпризів. Безповоротно зіпсувати те, що здавалося міцним і міцним — до сюрпризів долі і серйозним випробуванням. Сучасний сонник передрікає значні труднощі, які зовсім скоро виникнуть на вашому життєвому шляху. Якщо приснилося подібне, постарайтеся заздалегідь підготуватися до непростого періоду.

Дещо по-іншому розтлумачується,, до чого сниться випадково розбити посуд, виготовлену з досить крихкого матеріалу. З’явився уві сні сюжет — знак, що наявні на даний момент проблеми тільки посиляться. Поодинці їх буде вирішити практично неможливо. Заручіться підтримкою тих людей, хто щиро вас любить і цінує. З ними випадковості не зможуть серйозно вплинути на долю.

Настають матеріальні проблеми

Бачити уві сні, як ви розбили скляну тарілку — до фінансових ускладнень. Сонник Мандрівника пророкує збитки, грошовий обман. Якщо приснився такий сюжет, проявіть граничну акуратність в плануванні власного бюджету. Надмірна марнотратство і необдуманість витрат загрожує повним банкрутством.

Мандрівник також роз’яснює,, до чого сниться збирати по осколках і клеїти скляну кухонне начиння. Подібне означає, що вам вдасться нормалізувати свої фінансові проблеми. Важкі часи минуть і фінансове благополуччя повернеться. Наснитися таке може і тоді, коли попереду чекає зміна роботи.

Що обіцяє сонник Міллера

Бачити в нічних мареннях, що розбити посуд вирішила ваша обраниця або обранець — до розлучення. Сонник Міллера впевнений, що ваші взаємини загостряться. Часто будуть спалахувати скандали. В душі оселиться образа. Якщо приснилося таке сновидіння, не затягуйте з щирим розмовою. Відкритий діалог дозволить зрозуміти, що потрібно для щастя вам обом.

Розбити на дрібні шматочки котел, зроблений з міцного чавуну — до прийняття неправильного рішення. Сонник Міллера попереджає про те, що чергова дія може бути надмірно поспішною. Не поспішайте діяти, перш добре подумайте про наслідки. Якщо «зануритися у вир з головою», можна «наламати дров».

Інші тлумачення

Не завжди тлумачення сну носить негативний характер. Деякі джерела трактують побачену уві сні розбитий посуд вельми позитивно. Ось, наприклад, кілька пояснень,, до чого сниться таке:

 • Зіпсувати сервіровку в ресторані — до гучного веселощам у великій компанії.
 • Розбити безліч тарілок на весіллі — до довгого подружнього союзу.
 • Зіпсувати столові прилади на похоронах — це означає, що ви сумуєте.
 • Влаштувати погром в магазині — до приємної витраті грошей.
 • Сонник розбити посуд, до чого сниться розбити посуд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: