Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбитий посуд, до чого сниться розбитий посуд уві сні

Практично всі знають прикмету про те, що посуд б’ють на щастя. А ось, уві сні справи йдуть трохи інакше. На думку більшості сонників, розбитий посуд символізує розлад у стосунках. Але не варто підганяти під ці тлумачення всі сюжети без винятку. Щоб знати напевно, до чого сниться, наприклад, розлетівся на друзки стакан, необхідно уточнити всі нюанси події.

Сонник Міллера

Тому, хто уві сні бачив красиву, але розбитий посуд, варто звернути увагу на короткочасність сприятливого періоду, коли удача буде супроводжувати в будь-якій справі, свідчить сонник Міллера, пояснюючи, до чого сняться подібні сюжети.

Якщо битий посуд була брудною, то це означає, що не варто зв’язуватися з людьми, в чесності яких ви не впевнені. А ось, тільки що вимиті і тут же розбиті означають конфлікти в родині на тему побуту.

Види кухонного начиння

Тлумачення сну, які пропонують сонники про розбиту посуді, можуть різнитися залежно від того, що це було. Порівняйте:

 • Стакан — до розбіжностей з коханим на грунті несумісності звичок;
 • Блюдце — до сварок з домочадцями;
 • Чашка — до невдоволення власними діями;
 • Ваза — до охолодження відносин з друзями;
 • Каструля — до відсутності ідей в критичний момент.
 • Фарфор: Цінуйте друзями!

  Якщо вам приснилося, що ви розбили порцелянові чашки або тарілки, то в реальності ви скривдите кращого друга, оповіщає сонник Цвєткова.

  Бачите уві сні, що тарілки були чистими перед тим, як ви примудрилися їх розбити — образа буде ненавмисної; а ось, розбити немиті тарілки з порцеляни — знак того, що товариш дуже різко висловиться на ваш рахунок, і ви навмисно завдасть йому образу.

  Скло та кришталь: Бережіться розбіжностей в сім’ї

  До чого сниться розбитий посуд зі скла підкаже Місячний сонник: тріснуті скляні кружки обіцяють розбіжності в сім’ї через неузгодженість дій. Пити з надколоти скляній гуртки — ознака розколу відносин через небажання йти на компроміс.

  А якщо ви бачите уві сні, що змушені пити з кришталевого келиха, покритого сіткою дрібних тріщин, то це означає втрату довіри до свого партнера по шлюбу, підказує Східний сонник.

  Глина та кераміка: Кар’єра і робочі негаразди

  На думку сонника пастора Лоффа, що дає відповідь на питання,, до чого сниться розбитий посуд з глини, побачити уві сні багато глиняних уламків — символ того, що вам доведеться тимчасово відкласти реалізацію своїх задумів.

  Якщо приснилося, що ви ненароком упустили на підлогу керамічну миску і відразу стали збирати осколки, то це підказка про те, що впоратися з проблемами можна тільки в тому випадку, якщо ви навчитеся концентруватися на суті справи. Ви тріснули нею об підлогу спеціально? Знайте, гнів — не найкращий помічник.

  Метал і дерево: Фінанси «співатимуть» романси

  Фінансові проблеми чекають того, хто уві сні випадково розколов чавунну сковорідку, сунувши її в крижану воду гарячої. А якщо наснилося, що ви стали причиною випадково розбитого посуду з дерева, пам’ятайте: якщо ви не почнете прислухатися до порад досвідчених колег, то ніколи не зумієте заробити достатню кількість грошей.

  Випадково пошкодити алюмінієву каструлю уві сні, проткнув її ножем — провісник розтрат через приїзд несподіваних гостей. Наснилося, що ви зробили це навмисно — знак дорогого, але непотрібного придбання.

  Сонник розбитий посуд, до чого сниться розбитий посуд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: