Сонник розбитий посуд, до чого сниться розбитий посуд уві сні

Практично всі знають прикмету про те, що посуд б’ють на щастя. А ось, уві сні справи йдуть трохи інакше. На думку більшості сонників, розбитий посуд символізує розлад у стосунках. Але не варто підганяти під ці тлумачення всі сюжети без винятку. Щоб знати напевно, до чого сниться, наприклад, розлетівся на друзки стакан, необхідно уточнити всі нюанси події.

Сонник Міллера

Тому, хто уві сні бачив красиву, але розбитий посуд, варто звернути увагу на короткочасність сприятливого періоду, коли удача буде супроводжувати в будь-якій справі, свідчить сонник Міллера, пояснюючи, до чого сняться подібні сюжети.

Якщо битий посуд була брудною, то це означає, що не варто зв’язуватися з людьми, в чесності яких ви не впевнені. А ось, тільки що вимиті і тут же розбиті означають конфлікти в родині на тему побуту.

Види кухонного начиння

Тлумачення сну, які пропонують сонники про розбиту посуді, можуть різнитися залежно від того, що це було. Порівняйте:

 • Стакан — до розбіжностей з коханим на грунті несумісності звичок;
 • Блюдце — до сварок з домочадцями;
 • Чашка — до невдоволення власними діями;
 • Ваза — до охолодження відносин з друзями;
 • Каструля — до відсутності ідей в критичний момент.
 • Фарфор: Цінуйте друзями!

  Якщо вам приснилося, що ви розбили порцелянові чашки або тарілки, то в реальності ви скривдите кращого друга, оповіщає сонник Цвєткова.

  Бачите уві сні, що тарілки були чистими перед тим, як ви примудрилися їх розбити — образа буде ненавмисної; а ось, розбити немиті тарілки з порцеляни — знак того, що товариш дуже різко висловиться на ваш рахунок, і ви навмисно завдасть йому образу.

  Скло та кришталь: Бережіться розбіжностей в сім’ї

  До чого сниться розбитий посуд зі скла підкаже Місячний сонник: тріснуті скляні кружки обіцяють розбіжності в сім’ї через неузгодженість дій. Пити з надколоти скляній гуртки — ознака розколу відносин через небажання йти на компроміс.

  А якщо ви бачите уві сні, що змушені пити з кришталевого келиха, покритого сіткою дрібних тріщин, то це означає втрату довіри до свого партнера по шлюбу, підказує Східний сонник.

  Глина та кераміка: Кар’єра і робочі негаразди

  На думку сонника пастора Лоффа, що дає відповідь на питання,, до чого сниться розбитий посуд з глини, побачити уві сні багато глиняних уламків — символ того, що вам доведеться тимчасово відкласти реалізацію своїх задумів.

  Якщо приснилося, що ви ненароком упустили на підлогу керамічну миску і відразу стали збирати осколки, то це підказка про те, що впоратися з проблемами можна тільки в тому випадку, якщо ви навчитеся концентруватися на суті справи. Ви тріснули нею об підлогу спеціально? Знайте, гнів — не найкращий помічник.

  Метал і дерево: Фінанси «співатимуть» романси

  Фінансові проблеми чекають того, хто уві сні випадково розколов чавунну сковорідку, сунувши її в крижану воду гарячої. А якщо наснилося, що ви стали причиною випадково розбитого посуду з дерева, пам’ятайте: якщо ви не почнете прислухатися до порад досвідчених колег, то ніколи не зумієте заробити достатню кількість грошей.

  Випадково пошкодити алюмінієву каструлю уві сні, проткнув її ножем — провісник розтрат через приїзд несподіваних гостей. Наснилося, що ви зробили це навмисно — знак дорогого, але непотрібного придбання.

  Сонник розбитий посуд, до чого сниться розбитий посуд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: