Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбита ваза, до чого сниться розбита ваза уві сні

Якщо наснилася розбита ваза, то це нагадування про те, що в житті є нестабільна ситуація, яка може ускладнитися в будь-який момент. До чого сниться подібний образ? Сонник дасть детальну розшифровку того, що сталося уві сні.

Інтерпретація Міллера

Містер Міллер стверджує, що бачити тріснути ємність для квітів в мріях — до великого нещастя.

Будьте терпимі!

Якщо наснилася розбита ваза, то сімейного благополуччя щось загрожує. Після подібного бачення сонник радить проявити терпіння і чуйність до близьких людей.

Тріснути посудина також може відображати різку зміну настрою, причому не обов’язково в гіршу сторону.

Добре подумайте!

До чого сниться розбита ваза? Якщо уві сні ви гримнули її в пориві злості, то сонник підозрює, що ви готуєтеся зробити щось значуще і важливе, а тому наяву трохи нервуєте.

Якщо ваза впала випадково, то ризикуєте помилитися в задуманому справі. Тому варто ще раз про все гарненько помізкувати.

До розставання…

Довелось з необережності розбити улюблену вазочку? Сонник вважає, що можливий розрив з близькою людиною.

Взагалі розбити уві сні якусь ємність погано. Це ознака того, що незабаром ваше серце буде розриватися від болю і безсилля що-небудь змінити.

Наснилося, що хтось інший примудрився розбити красиву дрібницю? Це означає, що обранець може зробити провина, через якого ви розсваритися.

Трактування за матеріалом

Повний тлумачення сну дасть матеріал, з якого була виготовлена ​​розбита ваза.

 • Кришталева — до позитивних зрушень в справах і відносинах.
 • Скляна — відмовитеся від вигідної роботи.
 • Фарфорова — гряде смуга невезіння.
 • Керамічна — легковажність обіцяє небезпека.
 • Глиняна — надійде приваблива пропозиція.
 • Пластмасова — гряде розчарування.
 • Причіпки або повне розуміння?

  До чого сниться тріснути ваза з квітами? Сонник пророкує невдачі в амурних справах і любові.

  Наснилося, що при падінні виріб розкололося навпіл? Готуйтеся до розлучення і остаточного розставання.

  Бачити осколок — до причіпок і невдоволення близьких. Якщо уві сні було багато дрібних осколків, то в сімейному житті навпаки все налагодиться.

  Якщо ємність впала сама по собі і розлетілася на друзки, то ви вийдете від світу, ставши справжнім самітником.

  Неодмінно пощастить!

  Якщо приснилося, що вазочка буквально випала з рук і розбилася, то це означає, що буде якесь нещастя.

  Якщо уві сні свідомо гримнули вазон з квітами, то сонник впевнений, що ви будете проявляти свої романтичні емоції найнесподіванішим чином.

  Бачити, як інший персонаж впустив вазу — до великого везінню, можливого виграшу в лотереї або грі.

  До позбавлення…

  До чого ще сниться розбита ваза? Уві сні це символічне позбавлення від страхів, комплексів і звичок. Якщо ви розкололи її випадково, то ризикуєте отримати травму або поранення.

  Якщо довелося склеювати тріснув посудину, то доведеться виконувати роботу, яка не принесе ні грошей, ні морального задоволення.

  Склеєна з шматочків розбита ваза, на думку сонника, відображає нестійке примирення після грандіозної сварки.

  Сонник розбита ваза, до чого сниться розбита ваза уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: