Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбита пляшка, до чого сниться розбита пляшка уві сні

Розбита пляшка во не символізує крах ілюзій, сварки і конфлікти з дорогими людьми. Деякі сонники пояснюють,, до чого сниться такий ушкоджену судину, відчуттям нестачі фінансових коштів на прості щоденні потреби.

Сонник Міллера про перешкоди

Наснилося повна фляжка вина, шампанського або горілки, трактується психологом Міллером, можливістю вдало влаштувати свої справи. Бачити трсенувшую пляшку коньяку або іншого міцного напою, підказує про прийдешні негаразди і перешкоди, які накриють з головою сплячої людини. Доведеться докласти чимало зусиль і вмінь, щоб звільнитися від проблем.

Інтимна сторона медалі

Скляний посуд уві сні, по інтерпретації сонника Фрейда, уособлює собою жіночі геніталії. Те,, до чого сниться розбита пляшка горілки або вина, вважається символом незадоволеності сновідящего своїми сексуальними контактами або інтимним життям в цілому.

У чоловічих сновидіннях, приснився фляжка з розбитим горлом, символізує проблеми з потенцією або его сновидіння. Розбити уві сні скляну тару про голову персонажа, підказує Фрейдом про бажання сплячої людини поміняти свого інтимного партнера, причому у Вас на прикметі є гідна заміна.

Сонник Закоханих пояснює,, до чого сниться розбита пляшка, передвістям несподіваних сварок з дорогою людиною по незначним причин. Постарайтеся не гарячкувати і вислухати опонента, прийняти його точку зору і спокійно висловити власну думку.

Плановані заходи під загрозою зриву

Єврейський сонник роз’яснює,, до чого сниться розбита пляшка горілки, незапланованим приїздом гостей або невдалим застіллям. Бачити, як хтось розбив уві сні порожню скляну тару, віщує тривоги за справи і самопочуття приснився персонажа.

Бачити пластикову тару уві сні, за версією дитячого сонника, означає неправильну розстановку пріоритетів та друзів, оскільки більшу частину дня ви присвячуєте не потрібним справах, а порожнім турботам і турботам.

Слідкуйте за душевним балансом

Сонник чаклунки Медеї, приснився ушкоджену судину коньяку або іншого спиртного, порівнює з важким душевним станом сновідящего, наявністю тяжких переживань, тривог і невпевненості в собі. Розбити флягу зі скла об голову якогось персонажа, свідчить про накопиченої агресії, внутрішнім бунтом сплячої людини.

Пити з розбитої пляшки уві сні, мовить про те, що Ви станете співучасником серйозного конфлікту. Якщо фляга була порожня, значить, майбутня сварка стане одним з факторів краху ілюзій і деяких Ваших планів.

Готуйтеся долати труднощі

Бачити лопнув бутель з вином уві сні, говорить про те, що труднощі, які виникли сильно обескуражат Вас, поставлять в глухий кут. Самому розбити флягу з шампанським, підказує Сучасним тлумачем про вимушену відстрочення успішного підприємства через Вашої моральної неготовності і виникли сумнівів.

Пошкоджений бутель уві сні, за версією Нового тлумача, може символізувати нездужання, пов’язане з перебоєм в роботі внутрішніх органів (нирок, легенів, серця або селезінки). Рекомендується пройти консультацію у терапевта і виявити причину погіршення самопочуття.

Сонник розбита пляшка, до чого сниться розбита пляшка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: