Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбити вікно, до чого сниться розбити вікно уві сні

Розбити вікно уві сні, бачити, як хтось кидає камінь — означає, вийти на стежку війни. Сонники попереджають: ситуація навколо вас розжарюється, хтось намагається всіляко перешкодити планам. Однак, будинок з розбитими вікнами може приснитися і людям, яким давно набридла самотність. Пояснити,, до чого сниться діра у віконному отворі, допоможуть найдрібніші подробиці сновидіння.

Нестандартні трактування сонника Міллера

Бачити будинок з розбитими вікнами, осколками доводиться уві сні рідко. Відомий психолог наполягає на швидкому отриманні важливої ​​інформації, яку сновидец чути не хоче. Особливо добре, якщо наснилося, що розбити вікно довелося самому. Вам набридло самотність, прийшла пора щось змінювати.

В сонник Міллера детально описується,, до чого сниться будинок з розбитими вікнами. Важливо звернути увагу на деталі:

 • Бачити погром зсередини — треба буде докласти багато зусиль, щоб усім сподобатися;
 • Трощити будівлю зовні — морально ви готові до майнових суперечок;
 • Збирати скла — до пошуків компромісу;
 • Пролазити в зяючу діру — до знайомства.
 • Таємний зв’язок стане явною

  Приміщення з розбитими вікнами не обов’язково означає початок конфлікту. Бачити осколки, скла уві сні — те ж саме, що дізнатися про чиюсь секреті. Якщо приснилося, що в погромі ви брали безпосередню участь — будьте готові з’ясувати факт невірності свого статевого партнера.

  Сонники говорять про майбутні сварках на грунті ревнощів. Сімейний скандал, зради, з’ясування відносин, розлука — саме те,, до чого сниться розбити вікно. Тлумачення сну зводиться до розбіжностей на грунті чуток, наклепів, здогадок.

  Захищайте інтимне життя від вторгнення

  А ось, до чого сниться поранитися склом під час розгрому, варто розглянути окремо. Найчастіше, подібне може приснитися незайманій, яка морально готова розлучитися з невинністю. Сонники прогнозують появу в житті дівчини статевого партнера і початок романтичних відносин.

  Однак, розчарування не змусять себе довго чекати. Розбити вікно уві сні — означає, отримати ряд проблем в інтимному житті. Сновидіння може бути пов’язано з появою захворювань статевої сфери, невірністю партнера, навіть зрадою.

  Ризикуйте — ви впораєтеся!

  Розбити вікно і влізти в кімнату — до довгоочікуваного знайомству і досягнення власних цілей, нехай навіть непристойними шляхами. Всі поставлені завдання перед собою будуть виконані, сновидец нарешті побачить ряд можливостей, які до цього були від нього приховані.

  Спостерігати зсередини, як хтось вторгається у ваше приміщення уві сні — символ популярності. Нарешті ви привернули увагу людини, з яким давно мріяли почати спілкуватися. Дівчині сучасні сонники обіцяють появу залицяльників, які будуть домагатися її прихильності усіма відомими засобами.

  Сонник розбити вікно, до чого сниться розбити вікно уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: