Сонник розбита чашка, до чого сниться розбита чашка уві сні

Наповнений до країв цілий посудину уві сні свідчить про достаток, благополуччя, взаєморозуміння між членами сім’ї і оточуючими. Те,, до чого сниться розбита чашка, інтерпретується сонником неблагополучним періодом в житті сновидіння, чварами, розбратом і негараздами. Однак є і позитивні тлумачення приснився сновидіння.

В сонник Мандрівника є позитивна трактування про те,, до чого сниться тріснута ємність. За твердженням тлумача, такі маніпуляції уві сні символізують несподіваний щасливий випадок, який допоможе сновідящій домогтися бажаного.

Ступінь наповненості судини

Бачити уві сні розбиту чашку, яка спочатку була порожня, за твердженням тлумача снів міс Хассе, є фінальним закінченням всіх життєвих перепон і негараздів. Медіум вважає, що порожня ємність уві сні символізує важкі часи, тернистий шлях для сплячої людини і його оточення. Розгромивши чашу, сновідящій тим самим поставив жирну крапку всім проявам негативу.

Такий жест не завжди може позначати збереження цілісності союзу. Наприклад, якщо негатив проявлявся безпосередньо в сім’ї сплячої людини, то можливо, остаточним фіналом буде повний розрив сімейних відносин.

Те,, до чого сниться бачити розбиту чашку, яка була наповнена чимось, свідчить про втрату гармонії в оточенні сновідящего. Сонник попереджає про важкий період в житті, який буде відмінною перевіркою на міцність шлюбного союзу і дружніх взаємин.

Жінка зламала кухоль

Якщо заміжньої дами приснилася розбита чашка, яку вона власноруч впустила, то, на думку сонників, їй слід придивитися до своїх домочадців. Сварки, конфлікти і нещастя, обіцяні тлумачами можна мінімізувати за допомогою прояви терпіння, уваги і турботи.

Сонник Фрейда описує,, до чого сниться подібне сновидіння, з позиції еротичних відносин. Так, жінці бачити такий сюжет позначає розставання з любовним партнером, який її не влаштовує в інтимному плані, або ж просто набрид.

У деяких випадках, розгромлена ємність уві сні попереджає про виникнення проблем з жіночим здоров’ям, оскільки у Фрейда гуртка є вагінальним символом.

Чоловік розгромив чашу

Якщо розбита чашка приснилася чоловікові, значить, незабаром його очікують труднощі не тільки в сімейній сфері, але і на трудовому поприщі. У цей час важливо проявити всі свої навички і проникливість, щоб уникнути підступів.

В еротичному плані, власноруч розгромлений посудину передрікає сонником Фрейда виникнення проблем в ліжку з коханою і бажаною дівчиною. Бути може, на даному етапі молода людина перестав бути цікавий своєї пасії в інтимних відносинах.

Для одружених молодих людей приснилося бачення може бути передвісником зради обраниці. Запобігти інтимний конфлікт закоханої пари допоможе тільки спокійна розмова по душам, ініційований сновидцем.

Сонник розбита чашка, до чого сниться розбита чашка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: