Сонник розбита тарілка, до чого сниться розбита тарілка уві сні

Іноді самі банальні речі, які вам довелося бачити уві сні, можуть мати досить серйозне значення. Наприклад, розбита тарілка зазвичай є символом розбрату і нездійснених надій. До чого сниться ще цей предмет побуту, розповість сонник.

За Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що красиве блюдо, побачене молодою дівчиною в нічних мареннях, передрікає їй вдалий шлюб, а заміжньої дамі — взаєморозуміння в сім’ї.

Не складно здогадатися, до чого сниться, що порцеляновий каганець розлетілася на шматочки. Ймовірно, станеться щось, через що плани турбуватимуться, а про гармонійних відносинах залишиться лише мріяти.

Фінанси співають романси?

Тарілка так само є уособленням фінансового стану сновидіння. Якщо приснилося, що вона красива і велика, то ваші доходи будуть стабільними і високими.

Якщо ж уві сні вам випадково довелося розбити блюдо, то найближчим часом варто очікувати, що один з фінансових джерел вичерпається. Причому відбудеться це по вашій же вини.

Наснилася вже розбита тарілка? Гряде загальне погіршення справ і крах вигідного підприємства.

Припинення відносин

Розбита тарілка, на думку сонника, говорить про припинення відносин. Причому як ділових, так і романтичних. Щоб визначити, до чого сниться такий сон, варто згадати хто саме бив предмети зі скла.

Наснилося, що ви самі гримнули її? Ініціатива розриву буде виходити від вас. Якщо ж вам довелося бачити лише осколки, то все відбудеться за незалежної причини.

Інша справа, якщо хтось намагався розбити предмет і у нього нічого не вийшло. Сонник вважає, що наяву у вас є недруг, який робить невдалі спроби отруїти ваше життя.

Виграш або сварка?

Сонник стверджує, що значення такого сну в великій мірі залежить від емоцій і переживань.

Якщо в той момент, коли ви намагалися розбити виріб, ви відчули приплив веселощів і позитивних емоцій, то чекайте великого успіху. Для завзятих гравців такий сон означає везіння в грі і величезний виграш.

Якщо ж емоції в нічних мареннях були далеко не найприємнішими, то вигідна справа, яке ви запланували, розвалиться. І станеться це найімовірніше через гучну сварку.

Свято не відбудеться…

На думку сонника, звичайна каганець може приснитися в знак веселощів і приємного проведення часу. Якщо ж вона розбилася, то свято і візит гостей буде відкладений. Розбита тарілка говорить про те, що спроби бути економним і запасливим людиною не увінчаються успіхом.

До речі, якщо уві сні ви мили дуже брудне блюдо, а воно розбилася, то сонник обіцяє — в реальному світі ви нарешті позбудетеся від набридливої ​​проблеми. З іншого боку, бачити, як тарілка розбилася сама по собі — до несподіваних новин негативного характеру.

Труднощі скоро закінчаться!

Тлумачення сну не буде повним, якщо не врахувати матеріал, з якого виготовлений посуд і її стан. До чого сниться розбита тарілка і що вона означає уві сні?

 • Пластмасова — набридла робота скоро закінчиться.
 • Фарфорова — сварка буде грандіозною.
 • Скляна — чекайте нещастя в будинку.
 • Чистий — зміни в гіршу сторону.
 • Брудний посуд — несприятливий період скоро закінчиться.
 • Порожня — конфлікт без причин.
 • Розбита тарілка з їжею — втрата.
 • Сонник вважає, якщо наснилося, що ви самі били посуд, то це точно на щастя і хорошого періоду в житті.

  Сонник розбита тарілка, до чого сниться розбита тарілка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: