Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбита тарілка, до чого сниться розбита тарілка уві сні

Іноді самі банальні речі, які вам довелося бачити уві сні, можуть мати досить серйозне значення. Наприклад, розбита тарілка зазвичай є символом розбрату і нездійснених надій. До чого сниться ще цей предмет побуту, розповість сонник.

За Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що красиве блюдо, побачене молодою дівчиною в нічних мареннях, передрікає їй вдалий шлюб, а заміжньої дамі — взаєморозуміння в сім’ї.

Не складно здогадатися, до чого сниться, що порцеляновий каганець розлетілася на шматочки. Ймовірно, станеться щось, через що плани турбуватимуться, а про гармонійних відносинах залишиться лише мріяти.

Фінанси співають романси?

Тарілка так само є уособленням фінансового стану сновидіння. Якщо приснилося, що вона красива і велика, то ваші доходи будуть стабільними і високими.

Якщо ж уві сні вам випадково довелося розбити блюдо, то найближчим часом варто очікувати, що один з фінансових джерел вичерпається. Причому відбудеться це по вашій же вини.

Наснилася вже розбита тарілка? Гряде загальне погіршення справ і крах вигідного підприємства.

Припинення відносин

Розбита тарілка, на думку сонника, говорить про припинення відносин. Причому як ділових, так і романтичних. Щоб визначити, до чого сниться такий сон, варто згадати хто саме бив предмети зі скла.

Наснилося, що ви самі гримнули її? Ініціатива розриву буде виходити від вас. Якщо ж вам довелося бачити лише осколки, то все відбудеться за незалежної причини.

Інша справа, якщо хтось намагався розбити предмет і у нього нічого не вийшло. Сонник вважає, що наяву у вас є недруг, який робить невдалі спроби отруїти ваше життя.

Виграш або сварка?

Сонник стверджує, що значення такого сну в великій мірі залежить від емоцій і переживань.

Якщо в той момент, коли ви намагалися розбити виріб, ви відчули приплив веселощів і позитивних емоцій, то чекайте великого успіху. Для завзятих гравців такий сон означає везіння в грі і величезний виграш.

Якщо ж емоції в нічних мареннях були далеко не найприємнішими, то вигідна справа, яке ви запланували, розвалиться. І станеться це найімовірніше через гучну сварку.

Свято не відбудеться…

На думку сонника, звичайна каганець може приснитися в знак веселощів і приємного проведення часу. Якщо ж вона розбилася, то свято і візит гостей буде відкладений. Розбита тарілка говорить про те, що спроби бути економним і запасливим людиною не увінчаються успіхом.

До речі, якщо уві сні ви мили дуже брудне блюдо, а воно розбилася, то сонник обіцяє — в реальному світі ви нарешті позбудетеся від набридливої ​​проблеми. З іншого боку, бачити, як тарілка розбилася сама по собі — до несподіваних новин негативного характеру.

Труднощі скоро закінчаться!

Тлумачення сну не буде повним, якщо не врахувати матеріал, з якого виготовлений посуд і її стан. До чого сниться розбита тарілка і що вона означає уві сні?

 • Пластмасова — набридла робота скоро закінчиться.
 • Фарфорова — сварка буде грандіозною.
 • Скляна — чекайте нещастя в будинку.
 • Чистий — зміни в гіршу сторону.
 • Брудний посуд — несприятливий період скоро закінчиться.
 • Порожня — конфлікт без причин.
 • Розбита тарілка з їжею — втрата.
 • Сонник вважає, якщо наснилося, що ви самі били посуд, то це точно на щастя і хорошого періоду в житті.

  Сонник розбита тарілка, до чого сниться розбита тарілка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: