Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ростуть зуби, до чого сниться ростуть зуби уві сні

Бачити уві сні, як ростуть зуби — до поповнення, обіцяє велика частина сонників. А ось поповниться сім’я або гаманець — це залежить від подробиць. Хочете дізнатися,, до чого сниться те чи інше сновидіння, частіше звіряйтеся з сонником.

Дитячі зубки

Сон про те, що у немовляти виходить перший зубок — до незначних фінансових надходжень, можливо, вам повернуть борг або ви знайдете невелику суму грошей на вулиці.

Зростаючі у дитини молочні зубки — знак нестабільного доходу, швидше за все ви знайдете тимчасову підробіток; постійні — все, що пов’язано з фінансами сім’ї, матиме стійке положення, пророкує сонник Міллера.

Бачити, що у дитини пробивається крізь ясна новий зубок, натомість випав, — скоро настане період, коли вам під силу буде будь-яку справу.

У немовляти уві сні дуже рано випав молочний зубок і вже росте зуб корінний — до грошових труднощів.

Від різця до моляра

Наснилося, що у вас ростуть зуби мудрості — до поповнення в родині. У вас або у кровного родича незабаром народиться малюк.

Передні різці уві сні виросли красивими і рівними — ви вийдете переможцем з будь-якої ситуації, обіцяє Місячний сонник.

Бачити уві сні яскраво-білі на тлі всієї щелепи зуби мудрості — вас чекає радість, яку вам подарують друзі.

Побачили, що з ясен пробивається ікло — в реальності ви схильні до містицизму, і це часто вам заважає приймати правильні рішення і робити раціональні висновки.

Сниться, що у дитини зростає зуб мудрості рівний і красивий — до вагітності запланованої і бажаною, але якщо кривої — до вагітності небажаної.

Незвичайне явище

Сниться, що у вас випадають і ростуть нові моляри — життя пошле вам багато випробувань, які ви зможете пройти тільки за допомогою друзів і сильної волі, попереджає Східний сонник.

Наснилося, що у вас в роті ростуть зуби двома рядами, як у акули — чекайте приїзду численних родичів.

Бачити, що у вас виліз новий постійний зубочек, натомість випав, — можете розраховувати на те, що ваші плани здійсняться в термін і так, як потрібно вам.

Сниться, що у вас ростуть зуби не білі, а кольорові — до веселого подорожі або захоплюючій прогулянці в компанії близьких людей.

Проблемні щелепи

Побачити сон, в якому у вас виросли гнилі зуби — до проблем і неприємностей. Найближчим часом не обговорюйте свої плани ні з ким, велика ймовірність того, що вас «підставлять» під удар ті, на кого б ви навіть не подумали.

Наснилася щелепу з неправильним прикусом і нерівними зубами, зростаючими різними по довжині — до сімейних сварок і скандалів, попереджає Весняний сонник.

У кабінеті лікаря

Наснилося, що стоматолог вирвав вам зуб для того, щоб дати можливість вирости новому — щоб впорається з поставленими завданнями, вам необхідна допомога компетентних людей.

Побачити кошмар, в якому дантист не встигає виривати відростають з великою швидкістю ікла — в житті настане період, коли проблеми і радості будуть сипатися на вас одна за одною. Наберіться терпіння і виймайте вигоду з приємних моментів, радить Жіночий сонник.

Бачити уві сні, що лікар вириває здоровий зубок, тому що він виріс не в одній лінії з іншими — в реальності ви зробите невластивий вам вчинок, який викличе резонанс.

Сонник ростуть зуби, до чого сниться ростуть зуби уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: