Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник роги, до чого сниться роги уві сні

Рогові вирости у тварин є відображенням їх сили і служать знаряддям захисту. У людей такі нарости символізують диявола, нечисту силу або ж характеризують недалекість людини. Те, до чого сняться роги, сонники трактують по-різному. Побачити їх на собі уві сні — до успішного наступу, у кого-то другого — до необхідності оборонятися.

Сонник Дмитра та Надії Зими роги уві сні позиціонує проявом сили, активності і рішучості, бачити їх скинутими — до недостойному поведінки сновидіння, що лежать на ліжку — до проблем в інтимному плані.

Чиї роги?

Шикарні гіллясті оленячі роги пророкують прояв поваги оточуючих до сплячого людині. Олень вважається великим тваринам, тому деякі сонники трактують приснилося сновидіння появою можливості показати свої достоїнства на відомому Вами терені.

Невеликі ріжки корови позиціонуються сонником символом родючості, достатку і благополуччя. Сама корова уві сні позначає терпіння, миролюбність, пасивну витривалість, ототожнюється з місяцем, землею і материнською турботою. У різних культурах голови богинь місяця прикрашені коров’ячими рогами.

Приснилися роги бика уособлюють міць і агресію, ймовірність нападу сильного супротивника, якого не здолати без підготовки. Ще одне тлумачення,, до чого сниться сон про рогових виростах бика, попереджає про те, що сновидцу доведеться випробувати сильне розчарування і глибоку образу.

Величезні роги лося на великому тваринному уві сні пророкують багатство і матеріальний достаток. Бачити рогові вирости лося в якості сувеніра, що висить на стіні, обіцяє матеріальні втрати і невдачі в справах.

Рогу козла уві сні пророкують подружню зраду, обман. Бачити ріжки жука — до ймовірного викривлення правди про сновідящій заздрісними наклепниками.

Чорт з ріжками і копитами символізує грішні думки або дії сплячої людини. Колоритний персонаж набуває людський вигляд — до злиднів з вини своєї дурості і таємних вад.

Рогу у людини

Наснилося, що виросли роги на голові? Подібне сновидіння відображає внутрішню тривогу сплячої людини. Не варто турбуватися про свою любовну зв’язку, а точніше про її руйнуванні, краще почніть діяти зараз. Оточіть свою обраницю увагою і турботою, покажіть, як вона важлива для Вас.

Більшість сонників тлумачать,, до чого сниться подібний сюжет, відображаючи заклик до активних дій. В основному це стосується чоловіків, яким слід пам’ятати, що напористість і впевненість приносять успіх лише в разі обдуманих кроків, а не в результаті бездумного «бодання».

Жінкам подібне бачення передрікає зустріч з сильним і цілеспрямованим хлопцем. Зламати ріг уві сні вважається недобрим знаком, що асоціюється з невдачами і конфліктами.

Боротися з рогатими

Протистояти оленя уві сні, за сонником, обіцяє виникнення конфлікту, в якому будуть порушені честь і гідність сновідящего або членів його сім’ї.

Наснилося, що козел буцає Вас, значить, наяву варто остерігатися явних і прихованих ворогів, які мають намір проникнути в Ваші задуми, не давши їм здійснитися.

Нескладно здогадатися, до чого сниться взяти або тримати бика за роги. Таке бачення передрікає удачу і прояв характеру в складній ситуації. Бик підняв на роги, згідно сонником, обіцяє незвичайну славу. Відбити напад бика — уникнути серйозної небезпеки.

Сонник роги, до чого сниться роги уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: