Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рис, до чого сниться рис уві сні

Рис уві сні є символом благополуччя, успіху і удачі. Щоб дізнатися докладніше, до чого сниться рис і що він означає уві сні, подібне сновидіння, потрібно згадати і проаналізувати свій сон і дізнатися його значення в сонник.

Фермерам бачити уві сні рис, сонник обіцяє багатий урожай. Якщо в крупі знаходиться багато сміття, значить, слід запастися терпінням і посадити невибагливі культури, щоб не зазнати збитків.

Молодим дівчатам буде корисно знати,, до чого сниться розсипаний рис. Така картинка обіцяє весілля або заміжжя, оскільки за нашими культурних традицій, молодят при виході з будинку обсипають сирими злаками упереміш з цукерками і монетами. Заміжнім жінкам подібне бачення віщує сімейне щастя і благополуччя.

Однак поганою ознакою є сновидіння, в якому сталося розсипати рис на підлогу. Такий образ трактується сонником як наступ складного періоду сімейного життя, не виключені склоки і розбирання між подружжям.

До чого сниться варений рис? Таке сновидіння тлумачиться кілька двояко. З одного боку картинка обіцяє тимчасову втрату працездатності, яка призведе до того, що накопичені роками заощадження будуть витрачатися на проживання. З іншого боку — говорить про серйозну сімейної сварки.

Якщо ж, варити рис уві сні доводиться чоловікові, то його чекають грандіозні зміни в особистому житті. У деяких випадках, молодим людям таке бачення позначає розрив з нинішньої пасією, бажання пожити самому.

Заміжнім жінкам готувати рис, обіцяє дріб’язкові турботи і побутову суєту, яка пов’язана з переїздом або ремонтом. У рідкісних випадках дана картинка може позначати поява онука чи племінника.

Щоб дізнатися, до чого сниться багато рису, необхідно згадати ємність, в якій він знаходився. Чашка — позначає швидкі зміни на краще, каструля — деякі фінансові проблеми, які з легкість вирішуватися, тазик — фінансове благополуччя, мішок — везіння в азартних іграх і вдале вкладення грошей.

Добрим знаком володіє сновидіння, в якому доводилося купувати рис в магазині або на базарі. Подібне бачення тлумачиться як поліпшення фінансового і матеріального добробуту сновидіння. Бізнесменам, такий образ уособлює успішне ведення власної справи.

Якщо уві сні доводилося їсти рис, то найближчим часом все сімейні справи налагодяться, і між подружжям запанує ідилія і взаєморозуміння.

Інші сонники

Деякі сонники негативно тлумачать,, до чого сниться біле зерно. Так, згідно з Сонник С. Каноніта, ця крупа символізує бідність, збитки і дрібні негаразди, а також вимушеної економії на їжу і необхідні предмети. Брудна і нечищена крупа символізує побутові проблеми і проблеми зі здоров’ям.

Сонник Міллера рис, тлумачить як хороший знак, що передвіщає успішні починання і романтичні любовні відносини. Для дівчини, готувати кашу уві сні, віщує незабаром додаткові зобов’язання, які в підсумку можуть зробити її щасливою і багатою.

Згідно сонником Хассе, побачити рис уві сні, є добрим знаком, що втілює цілісність людини, його порядність і схильність йти на компроміси. Варити кашу — швидке одужання або позбавлення від неприємного минулого.

Сонник рис, до чого сниться рис уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: