Сонник ритуал, до чого сниться ритуал уві сні

До чого сниться будь-якої ритуал? Уві сні будь-обрядова дія має своє значення. Щоб отримати точну розшифровку, скористайтеся радою сонника: встановіть призначення заходи і врахуйте всі супутні деталі.

Міллер закликає

Ритуал уві сні покликаний нагадати, що вам обов’язково потрібно розібратися зі справою, яке ви постійно відкладаєте. Сонник Міллера наполягає: доведіть його до кінця, інакше наживете масу проблем.

Не піддавайтеся!

Наснилося, як довелося проводити якийсь ритуал? У мріях це дійство буквально означає бажання досягти поставленої мети будь-якою ціною.

Довелось проводити чаклунський ритуал? Сонник попереджає: не піддавайтеся спокусам, ви ризикуєте вплутатися в темне дільце.

Наснилося, що ви намірилися проводити якийсь обряд? В реальності невдача виб’є вас з рівноваги, і ви обрушите свій гнів на оточуючих.

Чого хочете?

Приснився магічний ритуал? Сонник підозрює, що ви бажаєте отримати щось заборонене, внаслідок чого втрачаєте залишки здорового глузду.

Сталося бачити магічний обряд, що проводиться уві сні іншим персонажем? Щоб домогтися прихильності обранця, ви готові на відчайдушні, але дурні вчинки.

На що здатні?

До чого сниться магічний ритуал, виконуваний самостійно? Ви і справді володієте прихованими здібностями і можете вплинути на долю, якщо захочете.

Більш того, уві сні виконувати релігійні дійства буквально означає, що ваші мрії втілюються в реальність.

Трохи конкретики

Сонник пропонує перелік ритуалів, який допоможе встановити справжнє значення бачення.

 • Спіритизм — проблеми зі здоров’ям.
 • Виклик демонів, Диявола — темні думки, небезпечні ігри.
 • Наведення псування, прокляття — погані наміри, бажання підкоряти і панувати.
 • Любовний приворот — вирішення проблеми, подарунок.
 • Зцілення — добру справу, опіка, захист.
 • Ворожіння — неперевірена інформація, занепокоєння.
 • Задумайтесь!

  До чого сниться ритуальне вбивство? Йдучи по життю, ви керуєтеся виключно низинними пристрастями.

  Добровільна участь в кривавому жертвоприношення уві сні означає підпорядкування (можливо, неусвідомлене) чужий недоброї волі.

  Бачити безкровне принесення Богам — до отримання гідної прибутку. Якщо ж на ваших очах сталося вбивство і пролилася кров близької людини, то наяву втратите його.

  В ночі, як наяву!

  До чого сниться справжній шабаш відьом з оргією і ритуалами? На думку сонника, таким чином відбивається бажання вийти за рамки звичного існування.

  Наснилося, як над вами провели ритуал посвяти? Якщо в реальності ви зайняті духовними пошуками, то уві сні дійсно його пройшли. Для обивателів це символ досягнень, завдяки завзятості.

  Дерзайте!

  У мріях довелося здійснювати якісь ритуальні дії? Це красномовний натяк: вирішувати проблему необхідно нетривіальним підходом.

  Особисто здійснювати незнайомий ритуал означає, що прийшов час позбутися від диких забобонів і знайти іншу точку зору на світ.

  Наснилося, що незрозумілі ритуальні маніпуляції виробляє незнайома людина? Сонник вважає, що ви ризикуєте стати жертвою негативної програми і підкоритися чужій волі.

  Змінювати!

  До чого сниться магазин послуг для поховання? Якщо уві сні ви опинилися в ньому випадково, то настають події, які допоможуть вам знайти зовсім інший погляд на світ і життя. Але якщо ви не скористаєтеся цим моментом, то сонник пророкує повну духовну деградацію.

  В ночі ви звернулися в магазин похоронних послуг через смерть близької? Наяву придбаєте нові, зовсім несподівані якості.

  Тільки позитив!

  До чого сняться цвинтарні вінки? Найчастіше вони обіцяють сновидцу довгі роки. В цілому тлумачення сну, в якому довелося бачити похоронні вінки, позитивне.

  Але сонник нагадує: конкретне значення залежить від особистих дій. Наприклад, нести уві сні вінок — до везінню, класти виріб на труну — до народження дитини або отримання спадщини. Приснився ритуал покладання на могилу? Наяву помиріться з давнім ворогом.

  Сонник ритуал, до чого сниться ритуал уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: