Сонник родові сутички, до чого сниться родові сутички уві сні

Що таке перейми, дано пізнати виключно жінці. Однак бувають моменти, коли подібний стан стає доступним і для чоловіків. Чи не в реальності, звичайно ж, а уві сні, і пророкує воно чоловікові нові зв’язки і корисні знайомства. А ось для дівчини подібне сновидіння символ того, то прийшла пора позбутися чогось непотрібного. Давайте розбиратися у всіх тонкощах, до чого сняться сутички. А допоможуть нам в цьому сонники.

Тлумачення сонника Міллера

На думку відомого американського психолога, якщо комусь наснилися сутички, то слід бути готовим до щасливих змін у житті сновидіння. Часом буває так, що подібні сновидіння, приснилися дівчатам, є провісниками реальної вагітності. А іноді, після такого нічного бачення, слід подбати про власну репутацію.

«Чоловічі» сни про сутичках як символ нових і старих зв’язків

Сни, які сняться чоловікам, і їх тлумачення:

Наснилося, що ви вагітні і ось-ось мають народити, однак у вас немає потуг — значення таке: ви відштовхнули від себе якогось дуже важливого і впливового людини. Тепер, щоб досягти бажаного, вам доведеться піднімати старі зв’язки.

Відчувати сутички — до знайомства з людиною, який надасть неоціненну послугу в подальшому, обіцяє Місячний сонник.

Сниться, що ви відчуваєте гострий біль від потуг, але ніяк не можете народити — одному з проблемами вам не впорається, знадобиться допомога того, хто добре розбирається в даному питанні, пророкує Сучасний сонник.

Передвісники пологів для жінок — знак життєвих змін

Жіночі сновидіння:

Бачити, що ви народжуєте, але не відчувати при цьому сутичок — вам дуже пощастить в житті. Настає період, коли реалізація планів абсолютно не потребує зусиль з вашого боку.

Відчувати сутички і бачити наступні пологи — знак «народження» чогось нового в житті: сутички були дуже болючими — до щасливих змін; було не дуже боляче — зміни будуть дріб’язковими, але приємними, пророкує Жіночий сонник.

Значення сну, в якому ви народили малюка так і не зазнавши родових схваток, наступне: ви налаштовані на рішучу боротьбу для досягнення поставлених цілей, але все станеться само собою, ви не встигнете навіть пальцем поворухнути.

Бачити чужі муки — попереду «смуга біла», «смуга чорна»

Ви спостерігаєте, як від родових схваток мучиться власна мати або бабуся — до настання «білої смуги», радує сонник Ванги.

Сниться, що ви допомагаєте впоратися з родовими переймами свою подругу, та так, що самі відчуваєте біль — ви звалити на себе дуже клопітку завдання. Друге тлумачення — прагнучи допомогти іншим, пропустіть момент для вирішення своїх проблем.

Бачити уві сні, що від родових схваток страждає тварина — не варто вам нікому ні в чому допомагати найближчим часом. Допомогти не зможете, а от нашкодити вийде.

«Нестандартні» пологи або Бережіть фінанси

Наснилося, що під час сутичок, ви відчуваєте не біль, а насолода — бережіть свої гроші. Чи не вкладайте їх нікуди в найближчі пару місяців, хоч би якими привабливими були б умови, радить сонник Цвєткова.

Бачити уві сні, що жінка народила дитину, а після цього стала кричати через родових схваток — до великих фінансових втрат. Ще одне значення даного сну — ви зробите дуже дорогу, але непотрібну покупку.

Сонник родові сутички, до чого сниться родові сутички уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: