Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник родові сутички, до чого сниться родові сутички уві сні

Що таке перейми, дано пізнати виключно жінці. Однак бувають моменти, коли подібний стан стає доступним і для чоловіків. Чи не в реальності, звичайно ж, а уві сні, і пророкує воно чоловікові нові зв’язки і корисні знайомства. А ось для дівчини подібне сновидіння символ того, то прийшла пора позбутися чогось непотрібного. Давайте розбиратися у всіх тонкощах, до чого сняться сутички. А допоможуть нам в цьому сонники.

Тлумачення сонника Міллера

На думку відомого американського психолога, якщо комусь наснилися сутички, то слід бути готовим до щасливих змін у житті сновидіння. Часом буває так, що подібні сновидіння, приснилися дівчатам, є провісниками реальної вагітності. А іноді, після такого нічного бачення, слід подбати про власну репутацію.

«Чоловічі» сни про сутичках як символ нових і старих зв’язків

Сни, які сняться чоловікам, і їх тлумачення:

Наснилося, що ви вагітні і ось-ось мають народити, однак у вас немає потуг — значення таке: ви відштовхнули від себе якогось дуже важливого і впливового людини. Тепер, щоб досягти бажаного, вам доведеться піднімати старі зв’язки.

Відчувати сутички — до знайомства з людиною, який надасть неоціненну послугу в подальшому, обіцяє Місячний сонник.

Сниться, що ви відчуваєте гострий біль від потуг, але ніяк не можете народити — одному з проблемами вам не впорається, знадобиться допомога того, хто добре розбирається в даному питанні, пророкує Сучасний сонник.

Передвісники пологів для жінок — знак життєвих змін

Жіночі сновидіння:

Бачити, що ви народжуєте, але не відчувати при цьому сутичок — вам дуже пощастить в житті. Настає період, коли реалізація планів абсолютно не потребує зусиль з вашого боку.

Відчувати сутички і бачити наступні пологи — знак «народження» чогось нового в житті: сутички були дуже болючими — до щасливих змін; було не дуже боляче — зміни будуть дріб’язковими, але приємними, пророкує Жіночий сонник.

Значення сну, в якому ви народили малюка так і не зазнавши родових схваток, наступне: ви налаштовані на рішучу боротьбу для досягнення поставлених цілей, але все станеться само собою, ви не встигнете навіть пальцем поворухнути.

Бачити чужі муки — попереду «смуга біла», «смуга чорна»

Ви спостерігаєте, як від родових схваток мучиться власна мати або бабуся — до настання «білої смуги», радує сонник Ванги.

Сниться, що ви допомагаєте впоратися з родовими переймами свою подругу, та так, що самі відчуваєте біль — ви звалити на себе дуже клопітку завдання. Друге тлумачення — прагнучи допомогти іншим, пропустіть момент для вирішення своїх проблем.

Бачити уві сні, що від родових схваток страждає тварина — не варто вам нікому ні в чому допомагати найближчим часом. Допомогти не зможете, а от нашкодити вийде.

«Нестандартні» пологи або Бережіть фінанси

Наснилося, що під час сутичок, ви відчуваєте не біль, а насолода — бережіть свої гроші. Чи не вкладайте їх нікуди в найближчі пару місяців, хоч би якими привабливими були б умови, радить сонник Цвєткова.

Бачити уві сні, що жінка народила дитину, а після цього стала кричати через родових схваток — до великих фінансових втрат. Ще одне значення даного сну — ви зробите дуже дорогу, але непотрібну покупку.

Сонник родові сутички, до чого сниться родові сутички уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: