Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник родимки, до чого сниться родимки уві сні

Щоб дізнатися до чого сняться родимки, достатньо звернутися до хорошого сонником. Щоб достеменно з’ясувати тлумачення такого сновидіння, важливо запам’ятати всі деталі, побачені уві сні: якого розміру вони були, їх кількість, колір та інше. Від цього залежить його трактування.

Сонник Міллера

Згідно сонником Міллера, якщо наснилося, що уві сні Ви розглядаєте на тілі коханого родимки, то в реальному житті це обіцяє щасливе сімейне життя. Тлумачачи появи нових родимок, яких насправді, на тілі немає, сонник Міллера каже, що це означає, що Вам судилося уникнути неприємностей наяву.

Розміри і кількість

Бачити уві сні дуже велику родимку означає, що в повсякденному житті у Вас є впливовий родич, який Вам протегує і завжди виручить у важкій ситуації. Інше трактування говорить, що скоро близькі доставлять Вам масу проблем і турбот.

Якщо приснилося, що на тілі безліч родимок, воно буквально повністю ними вкрито, то це недобре прообраз. Можливо, трапиться біда, від якої Ви довгий час не зможете відійти. Однак, таке сновидіння може бути лише нагадуванням, що у Вас є безліч родичів, з якими Ви давно не підтримували стосунки.

Видалення родимки

Тлумачення снів, багато в чому залежить від нюансів нічних видінь. Наприклад, якщо наснилося, що Ви самі видаляєте її без кваліфікованої допомоги, це говорить, що в звичного життя Ви самі даєте приводи недоброзичливцям для пересудів і пліток, а також самі винні в тому, що обставини складаються не на вашу користь.

Пояснюючи, до чого сниться, то що Ви видаляєте її хірургічним шляхом, сонники обнадіюють, що це добрий символ того, що наяву Вам вдасться уникнути злих пліток.

Місце розташування

Якщо сниться, що Ви розглядаєте родимки на чолі, сонники тлумачать це як ймовірні хвороби і ослаблення імунітету. Рідні точки на обличчі свідчать про те, що в реальному житті Вас може обдурити найближча людина, навіть батьки.

Якщо уві сні Ви бачите родимку на обличчі, якої насправді немає, то чекайте довгоочікувану зустріч з рідними. Якщо вона на голові, то сонники роз’яснюють це, як поява нових ідей і знань від рідні, вони поділяться своїм досвідом.

Нічне бачення, в якому Ви виявляєте велику родима пляма на спині, попереджає про серйозні проблеми на роботі, будьте уважнішими при виконанні своїх обов’язків. Бачити уві сні родимки на обличчі це хороший знак, що передвіщає завершення справ, реалізацію задуманого.

Якщо наснилася родимка на шиї, то сонники це інтерпретують, як то, що Ваші сімейні скоро доставлять деякі клопоти, очевидно, з’явиться родич, який часто Вам дошкуляв і дратує Вас. Якщо вони привиділися на животі, то це обіцяє переїдання, обжерливість і лінь. Сновидіння, в якому Ви розглядаєте їх на ногах, говорить про швидкої зустрічі з родиною.

Красиві або некрасиві

Бачити уві сні некрасиві родимки означає, що природою Ви нагороджені негативним якістю, яке прийшло у спадок. Це можна використовувати, як підказку і змінитися в кращу сторону. Якщо ж вони здаються гарними уві сні, то це навпаки ознака, того що Ви наділені від природи якимось особливим талантом і його потрібно розвивати.

Якщо приснилося потворне родима пляма на руках, наприклад, на мізинці характеризує сновидіння, як людини, погано сходиться з людьми, у якого мало друзів. Якщо неприваблива родимка сниться на грудях, то це символ порочних почуттів.

Тлумачачи, то до чого сниться, як на голові, спині і по всьому корпусу виростають родимки, різні автори сходяться в тому, що наяву є маса людей, які бажають дружби з Вами або вони хочуть навіть приєднатися. За іншою версією це обіцяє нерозділене кохання в звичайному житті.

Сонник родимки, до чого сниться родимки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: