Сонник робити укол, до чого сниться робити укол уві сні

Уві сні робити укол означає, що тривоги виявляться безпідставними і в підсумку якась подія закінчиться благополучно. Крім того сюжет натякає на зроблені помилки і розплату за них. Сонник детально опише, до чого ще сниться це трохи хворобливе сновидіння?

Дотримуйтесь правил!

Наснилося, що вам прописали зробити масу ін’єкцій? Якщо ви і далі не мають наміру дотримуватися елементарних правил, то ризикуєте опинитися в незавидному положенні.

До чого сниться, якщо уві сні довелося зробити укол самому собі? Сонник вважає, ви виконаєте дану обіцянку, навіть якщо це відверне від особистих проблем.

Довелося бачити, що незнайомий персонаж спробував зробити вам укол прямо посеред вулиці? Хтось явно намагається привернути вашу увагу наяву.

Попередження від Міллера

До чого сниться, що довелося робити укол? Сонник Міллера стверджує, що в світі реальному ви станете (можливо, мимоволі) безпосереднім учасником інтриги, в якій постраждає невинна людина.

Бережіться!

Наснилася медична ін’єкція? У реальному світі ви відчуєте шокуюче, хворобливе або навпаки радісне переживання. Але саме воно допоможе вам зрозуміти щось дуже важливе.

Уві сні будь-які маніпуляції з голками та шприцами натякають на вторгнення в підсвідомість сновидіння чужорідної енергії або установки. Для точного тлумачення сну слід згадати, куди саме довелося робити укол.

Зберіться!

До чого сниться, якщо трапилося робити укол в сідницю? Якщо ви чинили опір уві сні або відчули неприємні почуття, то якась подія або людина буквально «розбудять» вашу совість. Сонник радить зібратися з силами і відповісти за скоєні вчинки.

Самого себе колоти в сідницю означає, що совість прокинулася без стороннього втручання, і явно не дає вам спокою.

Бачити, що кому-то ввели ліки в сідницю — до ситуації, в якій вам доведеться докоряти близького за його погану поведінку. Причому для переконання належить застосувати, що називається «заборонені» методи.

Беріться за справу!

Що означає уві сні укол в вену? Сонник впевнений, що в сновідних пригоді ви отримали пряму енергетичне підживлення. Тепер ви зможете взятися за великий проект або прояснити для себе щось дуже значуще.

Наснилося, як ви не дозволили робити укол в вену, відвівши руку? Ви будь-якими способами намагаєтеся уникнути розплати за скоєне, але одного разу вас наздожене серйозна біда.

Розшифровка місця

Взагалі всі частини тіла уві сні відповідають за ту чи іншу область наяву. Досить гранично точно встановити, куди припав укол, щоб отримати передбачення.

 • Груди, торс — небезпека для здоров’я.
 • Спина — минуле.
 • Руки — гроші, робота, друзі.
 • Ноги — положення, просування.
 • Голова — плани, думки.
 • Шия — випадковість, шанс.
 • Наснилося, що хтось намагався робити укол в нижню частину спини, а потрапив в ногу? Сонник впевнений, що ви закрутіть легкий романчик, який переросте в серйозну зв’язок і принесе масу проблем з самими непередбачуваними наслідками.

  Менше ризикуйте!

  Взагалі, бачити в нічних мареннях пристосування для медичних ін’єкцій, буквально означає, що ви постійно шукайте собі пригоди. І одного разу чергова переробка закінчиться для вас вельми плачевно.

  Наснилося, що вам поставили щеплення уві сні? Сонник стверджує, що ви завчасно отримаєте інформацію, і це допоможе уникнути досить серйозних неприємностей.

  Сонник робити укол, до чого сниться робити укол уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: