Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рукавиці, до чого сниться рукавиці уві сні

Рукавиці — вони такі теплі і затишні і, здається, що вони не можуть символізувати нічого поганого. Однак не завжди побачені уві сні рукавиці — символ добра, часом вони застерігають про небезпеку. Давайте будемо розбиратися, до чого сняться нам рукавички, рукавички, муфточки і що ці сни пророкують, згідно з різними сонникам.

Асортимент виробів як символ мінливості настрою

Бачити уві сні красиві рукавиці — проблеми будуть вирішені завдяки раді випадкового попутника, пророкує сонник Міллера.

Наснилися в’язані рукавички — ваш настрій буде змінюватися по кілька разів на день. Не варто в цей період приймати серйозних рішень.

Сняться нові робочі рукавиці — для досягнення цілей доведеться попрацювати, причому часом все буде даватися дуже легко, а іноді — складно, пророкує сонник міс Хассе.

Наснилася хутряна муфта — то, що вчора ще здавалося вам допустимою нормою, завтра може стати неприйнятним. Ви будете примхливі і непередбачувані, але це скоро пройде.

В’язати уві сні — до благополуччя наяву

Бачити уві сні, що ви берете уроки в’язання, і перше в’язане виріб — це рукавиці — вас можуть підвести ті, на кого ви розраховуєте, проте в кінцевому підсумку, це зіграє вам на руку, обіцяє Місячний сонник.

В’язати ошатні рукавиці дитині — у вашому будинку буде панувати спокій і гармонія, навіть якщо до цього ви були в сварці з кимось із домочадців.

Сниться, що ви в’яжіть рукавички коханій людині — в реальному житті вас чекають дуже теплі і довірчі відносини з другою половинкою.

Знайти або втратити — стежте за здоров’ям

Наснилося, що ви знайшли чужі рукавиці — ви дуже багато уваги приділяєте пліткам, від цього у вас з’являються головні болі. Не варто так переживати через дрібниці.

Втратити в’язані рукавиці — цілком ймовірно, що прагнучи допомогти комусь із близьких, ви можете підірвати своє здоров’я. Якщо рукавиці були дитячі — нездужання буде короткочасним і несерйозним, дорослі — хвороба може затягнутися.

Сниться, що вам довелося шукати чужі рукавички, які ви втратили — будьте обережні і стежте за своїми діями, ви можете стати причиною захворювання когось із знайомих.

Забруднити брудом — стережіться пліток

Сниться сон, що ви одягали брудні рукавиці — в реальному житті вас можуть обумовити ваші недруги, стежте за тим, про що говорять інші, щоб встигнути себе виправдати, радить сонник Міллера.

Забруднити уві сні білі або рожеві рукавиці — плітки і пересуди будуть виходити від вас. Не варто цього робити, брехня повернеться до вас, подвоївшись.

Наснилося, що ви перете брудні рукавички — вам доведеться дуже постаратися, щоб відбілити свою репутацію і повернути авторитет на належний рівень. Постарайтеся не допустити подібного, радить Весняний сонник.

Продавати, купувати або Щастя не за горами

Наснилося, що ви купуєте мітенки — ви познайомитеся з людиною, який в майбутньому вам дуже допоможе, радує Жіночий сонник.

Продавати нові рукавички — до фінансового благополуччя. Якщо рукавиці, які ви продавали, були вже поношені — успіх прийде до вас, якщо ви не будете нічого робити для цього. Просто «пливіть за течією», радить сонник Цвєткова.

Міряти уві сні рукавиці перед покупкою — добре продумайте свої бажання, і вони здійсняться дуже швидко.

Приємні подарунки уві сні і в реальності

Бачити, що вам подарували рукавички — до приємних сюрпризів від близьких друзів, пророкує Східний сонник.

Одягати подаровані рукавиці — вам подарують те, про що ви давно мріяли, але не наважувалися купити.

Дарувати самому рукавиці або шкарпетки комусь — в реальному житті вам випаде нагода зробити приємний подарунок людині, перед яким ви в боргу. Це принесе взаємну радість і задоволення.

Сонник рукавиці, до чого сниться рукавиці уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: