Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник робити манікюр, до чого сниться робити манікюр уві сні

Робити манікюр уві сні, бачити, як хтось доглядає за нігтиками в салоні — до сексуальних пригод, авантюрних операцій, зростання добробуту і загальним визнанням. Традиційні сонники кажуть про багатий духовний світ сновидіння і пророкують купу вигідних пропозицій. Щоб дізнатися, до чого сняться доглянуті ручки, згадайте свої відчуття і емоційне забарвлення сновидіння.

Сонник Міллера гарантує завидну майбутнє

Густав Міллер стверджує, що робити манікюр самому собі на руках уві сні — відмінний знак. Людина підсвідомо бачить себе багатим, успішним, здатним досягти вершин в будь-якій справі. Ще краще, якщо наснилися нігтики тієї форми і довжини, яка вам подобається. Відомий психолог в своєму сонник докладно описує,, до чого сниться сам процес залицяння за ними:

 • Стригти брудні нігті — до швидкого позбавлення від проблем минулих днів;
 • Рівняти нігтьові пластини, надавати форму — до вигідних угод;
 • Наносити лак — до заслуженого визнання у вищих колах суспільства;
 • Милуватися ручками — до сексуальних перемог.
 • Не бійтеся авантюр

  Бачити себе крутим майстром в салоні і робити манікюр іншим людям уві сні — означає вашу готовність до здійснення підступних планів. Якщо приснилися гарні пальчики, знайте — скоро доведеться вплутатися в найцікавіше захід. Сонники обіцяють, що події найближчих днів не дадуть занудьгувати, ваша наполегливість і цілеспрямованість принесуть добрі результати.

  Задоволення власних амбіцій, широкі можливості для самореалізації, загальне визнання — саме те, до чого сняться доглянуті пальчики на руках. Будьте трохи хитріше, нікому не розповідайте про свої плани і вони збудуться найближчим часом.

  Сексуальні пригоди не за горами

  Бачити красиві нігтики, милуватися ними, підфарбовувати — до появи щедрого шанувальника. Сновидіння означає, що настала пора побачень, романтичних зустрічей і прогулянок. Без бурхливого сексу і моря пристрастей теж не обійдеться, якщо наснилося, що робити манікюр взявся не просто майстер в салоні, а відомий і вельми поважна людина.

  До чого сниться захоплюватися і радіти чудовими нігтями на руках, добре описує сонник Фрейда. Він гарантує багато чуттєвої насолоди і повне задоволення своїм партнером. Ті, у кого тимчасові проблеми з пошуком половинки, знайдуть свою пару дуже скоро. Чим більше ви отримали компліментів уві сні з приводу пальчиків, тим цікавіше і привабливіше будуть надходити пропозиції.

  Коли слід задуматися

  Робити манікюр через силу уві сні, без особливого задоволення — до деяких проблем в сфері здоров’я. Сонник Нострадамуса тлумачення сну зводить до поганого самопочуття сновидіння. Якщо приснилося, що довелося знімати лак, зістригати поламані частинки, знайте — це сигнал організму про те, що пора терміново зайнятися лікуванням.

  Сонник робити манікюр, до чого сниться робити манікюр уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: