Сонник розбурхане море, до чого сниться розбурхане море уві сні

Мало знайдеться людей, байдуже ставляться до океану. Розбурхане море в реальному житті викликає сильні емоції, хвилювання. Тож не дивно, що багатьох цікавить відповідь на питання -, до чого сниться такий сюжет? Якщо уві сні ви стояли на березі, вдихаючи солоне повітря, то наяву відчуєте творчий підйом, натхнення. Сонник пророкує і інші цікаві події.

Станете багатим і щасливим

Бачити уві сні неспокійні води перед собою і при цьому відчувати на душі неймовірний спокій і радість — до набуття повної матеріальної незалежності. Вдале вкладення або пристрій на нову роботу дозволять вам значно підвищити свій добробут. Сучасний сонник рекомендує не бути занадто довірливим і марнотратним.

Дуже схоже Велес пояснює,, до чого сниться плисти по бурхливому морю з хвилями на міцному надійному кораблі. Якщо приснився такий сюжет, можете не сумніватися в тому, що негаразди, проблеми і розчарування не зможуть зламати ваш дух. Чи не відчувати страху уві сні — до життєвих успіхів. Отримати те, про що мріється, ви зможете завдяки своїй праці і рішучого характеру.

Відчуєте самотність

Бачити уві сні, що ви один перебуваєте на узбережжі і слухаєте морської шепіт — до туги за минулими роками. Шумлячий океан з хвилями — символ розчарувань, втрат, глибокого смутку. Якщо приснилося, що ви купаєтеся в воді з хвилями і періодично захлинається, приготуйтеся пережити вкрай важкий життєвий період.

Сонник Мандрівника впевнений, що бурхливий розбурхане море означає, що в реальності будете змушені зіткнутися з небезпекою. Якщо приснилися дуже темні, майже чорні води, то біда прийде раптово і відчутно вплине не тільки на ваш емоційний стан, а й на всю долю.

Що обіцяє сонник Міллера

Бачити уві сні, що ви тонете в темному бурхливому морі — до боргів і нещасть в особистому житті. Якщо океан не була темним, а чистим, це означає, що, незважаючи на наявні в даний час якої складності, справи, в результаті, складуться дуже милостивим чином. Сонник Міллера переконаний, що «все що не робиться, безумовно, на краще».

Міллер також розтлумачує,, до чого сниться пити з чистого бурхливого моря. Подібне сновидіння — знак, що вдасться знайти внутрішні сили на вчинення відповідального вчинку. Сонник впевнений, чисті води — символ спокою.

Кілька інших передбачень

Щоб правильно визначити, яке тлумачення сну підходить саме вам, постарайтеся згадати свої відчуття з сновидіння. Якщо уві сні ви відчували занепокоєння і тривогу, то і наяву слід готуватися до незгод. Якщо приснилося, що хочеться сміятися і «літати», то в реальності вас чекають лише хороші дні.

 • Плисти з коханим по бурхливому морю — до гармонійним відносинам.
 • Дивитися далеко за горизонт — до отримання довгоочікуваних новин.
 • Спостерігати за кораблем, що зазнали аварії — подібне сниться до занепокоєння.
 • Збирати уламки після аварії — до спроб налагодити свої справи.
 • Сонник розбурхане море, до чого сниться розбурхане море уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: