Сонник решітка, до чого сниться решітка уві сні

Решітка будь-якого виду уві сні символізує якусь перешкоду. До чого ще сниться цей образ? Сонник радить врахувати найбільш запам’яталися деталі. Саме воно проллють світло на поточні і майбутні обставини.

Нарощуйте запаси!

Бачити уві сні грати означає, що поставлена ​​мета буде виконана тільки після того, як ви усунете перешкода. Це знак того, що потрібно нарощувати сили і енергію для складного життєвого етапу.

Якщо приснилося, що ви дивилися крізь загратоване загородження, то сонник думає, що вам загрожує психологічний дискомфорт, обмеження особистості і втрата незалежності.

Що втратили, то знайдете!

Якщо на шляху виникла залізна решітка, то проявіть обережність в дорозі. Металевий виріб символізує спілкування з недалеким і часом непробивним людиною.

Ще одне тлумачення сну говорить, що вам належить обійти якийсь заборону і це принесе проблеми. Дивитися через решітку, на думку сонника — до втрат, але якщо при цьому вона виконана з металу, то знайдете те, що втратили.

Позбавтеся від комплексів!

До чого ще сниться решітка? Бачити її на вікнах — до розлуки. Якщо отвір був в підвальному приміщенні, то загрожують позбавлення та фінансові труднощі.

Якщо уві сні довелося дивитися через решітки на вікнах, то вами маніпулює інша людина.

У нічних мріях на вікнах власного будинку раптово з’явилися гратчасті вироби? Сонник закликає позбутися комплексів і нерішучості.

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений, якщо жінці приснився улюблений за гратами, то вона повністю розчарується в його любові і порядності.

Хто проти?

Якщо довелося бачити в ночі, що улюблений потрапив до в’язниці, то це означає, що ви зловживаєте його довірою. Приснився арешт коханого? Настають неприємності.

Якщо уві сні улюблений потрапив за ґрати, то вашим відносинам загрожують серйозні проблеми. Причому загроза йде з боку родичів і друзів, яких вони не влаштовують. Іноді це натяк на появу суперника або нового шанувальника.

Інші розшифровки

До чого ще сниться решітка? Сонник впевнений, що відповідь слід шукати в її вигляді.

 • Узорчата символізують дрібниці, що не дозволяють розглянути головне.
 • Гратчасті двері — вимушена відмова від планів.
 • Високий паркан — втрата впевненості.
 • Невелика огорожа — невезіння.
 • Тюремна може приснитися до розставання.
 • З великими вічками — до зміни місця проживання.
 • З дрібними — до майстерної пастці.
 • Проявіть завзятість!

  Якщо уві сні між вами і обранцем з’явилася решітка, вам уготовані сварки і конфлікти. Зламати її — до спроби вийти з-під контролю.

  Наснилося, що ви намагалися обійти або перелізти через загородження? Тільки особисте завзятість принесе успіх.

  У деяких випадках вони уві сні виступає символом обмеження свободи. Це може бути одруження, обов’язки перед іншими, стереотипи та інше.

  Відмінний шанс

  До чого сниться дертися по решітці? Всі перепони на шляху до задуманого ви подолаєте в залежності від того чи змогли впоратися із завданням уві сні.

  Якщо в нічному баченні довелося дертися нескінченно довго, то в реалі смуга невезіння триватиме.

  Однак сонник впевнений, дертися вгору завжди краще, ніж стрімко падати вниз. А тому у вас є чудовий шанс на успіх.

  Сонник решітка, до чого сниться решітка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: