Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник різати м’ясо, до чого сниться різати м’ясо уві сні

Кожній жінці, так, і не рідко чоловікам, доводилося різати м’ясо, готуючи їжу для сім’ї. Цей процес не є чимось складним або неприємним. Однак якщо подібне вам довелося робити уві сні, то варто уточнити, до чого це сниться, тому як, за версією різних сонників, такий сюжет може мати дуже багато різних тлумачень, як поганих, так і хороших. Основний момент, який варто згадати, це те, яким було мяско в нічному баченні.

За Міллеру

Сонник Міллера, розтлумачуючи,, до чого сниться жінці мрія, в якій вона нарізає свіже м’ясо, згадує про необхідність підготуватися до того, що в її житті скоро здійсниться якесь приголомшливе подія. Неприємним воно буде в тому випадку, продовжує віщати тлумач, якщо бачите уві сні, що свіжий шматок плоті ви відрізали від себе.

Нарізати уві сні приготовлене м’ясне блюдо — ознака марності намагань. Те, до чого ви прагнули довгий час, дістанеться іншому, засмучує пан Міллер.

Сире мясушко, як показник стану здоров’я

Про недугу, причому досить серйозному, каже приснилося сире м’ясо, яке вам довелося розрізати на частини уві сні, підказує сонник Ванги. А якщо при цьому ви бачите, що вам доводиться різати м’ясо тупим ножем, то це означає невдалі спроби запобігти захворюванню.

Протиставляє трактуванням Ванги, пропонуючи своє тлумачення сну, сонник Юнони. На сторінках цієї збірки сновидінь ви знайдете таке пророцтво: різати гострим ножем сире мясушко уві сні означає, що ви не будете знати проблем з кістками довгий час. Примарилося, що ви свежуете тушу тупим ножем? До легкої хвороби.

Варене мяско, як символ клопоту

Якщо вам приснилося, що ви ріжете варене м’ясо або запечене в духовці, то це символізує дрібні побутові клопоти, пророкує сонник пастора Лоффа.

А зі збірки сновидінь Мандрівника ви дізнаєтеся,, до чого сниться різати варене м’ясо і порізатися: будьте обережні, виконуючи ремонтні роботи, є ризик отримати травму.

Зрізати з кістки зварене в бульйоні мясушко і класти його назад в каструлю — ознака того, що вам доведеться вирішувати неприємності своїх домочадців. Якщо приснилося, що зрізати з кістки було не просто, то і в реальності будьте готові до того, що вам доведеться поклопотатися, перш ніж ситуація вирішиться так, як вам потрібно.

Смажене блюдо, або Вас чекають пригоди

Весела пригода повне небезпеки, за версією Англійського сонника, чекає того, хто уві сні різав м’ясо, підсмажене на багатті. До чого сниться, що розрізаючи злегка підсмажене мяско, ви бачите, що він без крові? В дорозі вас нічого не затримає. А якщо сукровиця все ж таки присутня, то ви будете змушені робити непередбачені привали.

А ось, різати м’ясо без крові, приготоване на сковороді до ступеня прожарювання «медіум» (коли сукровиця має бути присутня на зрізі), говорить про те, що в намічених справах виникнуть незаплановані перепони, засмучує сонник.

Чия тушка

До чого сниться різати м’ясо по мірі його приготування, ми вже розібралися. Тепер давайте дізнаємося, що обіцяє конкретне тварина, тушки якого сталося розрізати уві сні. Отже, наснилася:

 • Молода яловичина — до бойового настрою за посаду своєї мрії;
 • Стара яловичина — вас можуть випередити конкуренти;
 • Курка або інша птиця — будете «кудкудакати» над проблемами;
 • Свинина — вас чекає байдикування;
 • Баранина — упертість призведе до проблем.
 • Сонник різати м'ясо, до чого сниться різати м'ясо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: